Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
22-04-2018, 09:56 AM
Post: #161
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Adamek - Abell
Adamek najlepszy od wielu lat. Mam nadzieję, że za sprawą Gusa Currena i Matki Boskiej Częstochowskiej, a nie jakiegoś meldonium. Rozklepał Abella, jak nowicjusza, obnażając jego braki: kondycję na 4 rundy i "szklany brzuch", jak ktoś to bardzo trafnie określił. W sumie Abell to pięściarz o podobnej charakterystyce, jak Price. Nie ujmuje to nic Adamkowi, którego dawno skreśliłem, a wczoraj tak odważnie i skutecznie zawalczył. Za każde pieniądze warto zorganizować teraz jego pojedynek z Charrem, to będziemy mieli polskiego mistrza świata w HW i wreszcie Tomek wypełni swoją misję dziejową.
Masternak - Kalenga
Wreszcie Masternak boksuje tak, jak powinien boksować od wielu lat. Udzielił wczoraj Kalendze lekcji boksu i pokazał, jak zaawansowany technicznie out-boxer powinien walczyć ze sluggerem cepiarzem. Było jeszcze trochę przestojów, ale poza Usykiem i Gassijewem wszyscy inni cruiserzy są w zasięgu Mastera, co powinien szybko udowodnić.
Balski - Graczow
Balski ma dość kiepską technikę , ale nadrabia siłą i bojowością. Ten chłopak trochę się pogubił, bo pewnie trenerzy za bardzo nie mają dla niego czasu. Musi wybrać sobie jakiś styl walki, bo na dziś to narzucają mu go przeciwnicy. Moim zdaniem powinien być szkolony w kierunku kontrboksera czającego się na nokaut. Warto w niego zainwestować, pamiętając jak rozwinął się Głowacki z jednowymiarowego osiłka.
Jonak - Cornejo
Jonak zaczął znakomicie, ale potem niepotrzebnie napalił się na szukanie nokautu, co przyniosło skutek odwrotny od zamierzonego. Jest trochę zardzewiały, ale parę fajerwerków pokazał. Jak się nim zajmie jakiś dobry trener, to powinien dojść co najmniej do jakiegoś EBU. Lepiej gdyby zszedł z wagą w dół, bo do średniej to jest jednak sporo za mały.

Całościowo gala bardzo dobra i warta tych 40 złotych. Borek powinien zorganizować następną na 15 sierpnia koniecznie w Częstochowie i z podtekstem wojny z Rosjanami. Podobałyby mi się zestawienia:
Adamek - Powietkin
Masternak - Lebiediew (Własow)
Balski - Papin
Jonak - Ponomariow

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018 - Hugo - 22-04-2018 09:56 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości