Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
07-04-2018, 02:09 PM
Post: #55
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
(07-04-2018 09:09 AM)kubala1122331 napisał(a):  Martin
Czy myślisz, że całe zespoły marketingowców, biznesmenów decydują się na PPV od, nie wiem, pięciu lat, skoro wykupuje je "paru gamoni"? Bo jak dla mnie to im się to musi opłacać finansowo.

Ale ja mam tylko wątpliwości, czy by kodowali wszystko co mają (ME w piłce, MŚ w siatkówce, tenis, zaraz LM i LE), gdyby im się to nie opłacało. A może kodują, chociaż tracą?

Pewnie wychodzą na zero, może nawet na lekkim plusie ale kokosów to z tego nie mają, a polsat koduje wszystko co może nie dlatego że tracą tylko dlatego że żerują na głupocie innych i są chciwi.

(07-04-2018 11:25 AM)kubala1122331 napisał(a):  Też mi się tak wydaje, no nielogicznym by było robienie PPV, gdyby im się to nie opłacało. Zrobili dwa razy z jakichś gal zagranicznych, nie sprzedało się, migiem się wycofali. Ale skoro @Martin mówi, żeby Polsat otworzył oczy to znaczy, że ma jakieś dodatkowe informacje.

Informacje są takie, że polsat nigdy nie pochwali się tymi wynikami bo próbują z uporem maniaka robić ppv na coraz więcej rzeczy. By "nauczyć" swoich telewidzów płacić za coś podwójnie. A że głupoli nie brakuje to....Hurra polsat będzie miał Ligę Mistrzów, ale i tak nie obejrzysz jak dodatkowo nie zapłacisz...I tak się właśnie Polacy dają dymać.

(07-04-2018 11:56 AM)Gogolius napisał(a):  Martin po prostu hejtuje PPV z zasady Wink

Nie hejtuje tylko krytykuje. Ale masz rację, krytykuję ppv właśnie z zasady. Bo to jest z gruntu fałszywa i złodziejska forma okradania telewidzów.

(07-04-2018 12:20 PM)Hugo napisał(a):  Gala Borka jak na polskie warunki jest całkiem dobra. Zapłacę te 40 zł.

Gala Lara vs Hurd jak na światowe warunki jest całkiem dobra. Ale ja nie zapłacę 40 zł bo płacę co miesiąc i jako abonent nc+ obejrzę to w Canal+Sport bez dodatkowej złodziejskiej opłaty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018 - Martin - 07-04-2018 02:09 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości