Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
14-03-2018, 09:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-03-2018 10:12 PM przez szalonyAli.)
Post: #32
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Tomasz Adamek (52-5, 30 KO) vs Joey Abell (34-9, 32 KO)
Faworytem jest Adamek. Mimo wieku jest szybszy od Abella, po za tym kilka poziomów lepszy technicznie. Jednak atutem Amerykanina jest siła ciosu. I na nią Tomek musi uważać, bo jeśli zainkasuje jakiś mocny cios będzie po prostu nokdown. Jednak przy mądrej taktyce spokojnie obskoczy rywala. Tymbardziej , że Abell opadnie z sił w drugiej części pojedynku. Mam nadzieje , że Amerykanin się dobrze przygotuje. Napewno zdaje sb sprawę ,ze wygrana nad Adamkiem da mu szansę na jakąś dużą walkę, nawet np. o pasek WBA z Charrem ;-). Mój Typ : Adamek TKO 7-9 runda.
Mateusz Masternak (40-4, 27 KO) vs Youri Kalenga (23-4, 16 KO)
Pojedynek z lekkim wskazaniem na Kalengę. Problemem Masternaka jest to, że w tych duzych walkach czegos mu brakuje. Master nie wytrzymuje presji, cofa się gdy rywal naciera. Było to widać z Bellew , Drozdem ,Sillachem czy też w pierwszym starciu obu panów. Kalenga wraca bo niesłusznej porażce w RPA i napewno jest zdeterminowany wygrać. Liczę jednak , że Master się przełamie w tych dużych walkach i pokazę tą moc.
Mój typ :Masternak pkt po równym pojedynku.

o Międzynarodowe Mistrzostwo Polski w wadze junior ciężkiej:
Adam Balski (11-0, 8 KO) vs Denis Grachev (16-6-1, 9 KO)
Grachev najlepsze lata ma za sb, wraca po długiej przerwie, ale w pierwszym pojedynku po powrocie z Szello spisał się dobrze. Więc liczę na dobrą walkę z Balskim. Adam w ostatnim boju miał problemy , ale walczył z złamaną szczeką.
Mój typ Balski pewnie na pkt, ewentualnie TKO w końcówce
Damian Jonak (39-0-1, 21 KO) vs Lukas Ndafoluma (11-1, 3 KO)
Jonak wraca po długiej przerwie. Ostatnie pojedynki przez przerwaniem kariery nie rokowały najlepiej. No rywal nie ma mocnego ciosu, ale w ostatniej walce pokazał klasę. Jak dla mnie Jonak po takiej przerwie powinien stoczyć jakąś walkę na przetarcie.
Mój typ: Ndafoluma pkt.
o mistrzostwo świata WBO w wadze super piórkowej:
Ewa Brodnicka (14-0, 2 KO) vs Sarah Pucek (8-2-1, 1 KO)
Nie znam się
Robert Parzęczewski (18-1, 11 KO) vs Emmanuel Danso (28-2, 23 KO)
Rywal ma rekord nabity na bumach . Ostatnio przegrał na pkt z jakimś Chinolem. z Krasniqim się starał nawet.ale wyrwał epickiego strzała. Napewno Danso mocno bije.
Mój typ: Parzeczewski nokaut ale w drugiej części pojedynku,
o pas mistrzostwo Polski w wadze półśredniej:
Łukasz Wierzbicki (15-0, 6 KO) vs Michał Żeromiński (13-3-1, 1 KO)
Rewanż. Pierwsze walka bliska. Teraz myślę, że Wierzbicki spisze się lepiej i wygra pewniej. Mój typ Wierzbicki pkt
Michał Chudecki (11-2-1, 3 KO) vs Damian Wrzesiński (13-1-1, 5 KO)
Dobra polska walka. Zobaczymy co prezentuje Chudecki jeszcze. Obstawiam Wrzesiński TKO w końcówce walki. Coś czuję jednak , że może wyjść niezła wojna i obaj panowie mogą być tutaj w opałach .
Mój typ: Wrzesiński TKO w końcówce.

Ogólnie gala spoko. Dla mnie walka wieczoru to starcie Master Kalenga. A więc starcie dwóch czołowych zawodników swojej kategorii, a nie starcie utytułowanego jakby nie było emeryta w zasadzie z jedynie mocno bijącym a w bez wiekszych osiągnieć panem. Po za tym mocny rywal dla Jonaka, spoko rywal dla Balskiego , nie najgorszy dla Parzeczewskiego aczkolwiek tutaj mogli dać kogoś bardziej sprawdzonego, a nie zawodnika , którego atutem bdz siła ciosu robiąca wrażenie głównie na bumach . Dwie polsko polskie wojenki. No i panie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018 - szalonyAli - 14-03-2018 09:26 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości