Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pięć walk na nowy rok
26-12-2017, 07:51 PM
Post: #1
Pięć walk na nowy rok
Do tradycyjnych życzeń na nowy rok który przywita nas za kilka dni dodajmy te bokserskie, jakich pojedynkòw życzyćie sobie i kibicom w nowym 2018 roku? Umówmy się tak że podajemy pięć zestawień od 1-5 , pozycja numer jeden to pojedynek najważniejszy na który zerwiećie się nawet że tak żartobliwie napisze prosto z sali porodowej swojej partnerki Tongue a potem po kolei numer 2.....5. przy tym krótkie uzasadnienie.


Oto moja lista:

1.Joshua vs Wilder

Zestawienie numer jeden w wadze ciężkiej, pora wyjaśnić sobie który z nich jest numerem jeden. Poznać nowego dominatora, zastępcę Kliczki Joshua jest tego miana bliżej, do pełni tronu brakuje mu Wildera w resume ,taki pojedynek spokojnie zrobi wynik ppv powyżej miliona.

2.Gołowkin vs Canelo 2

Tu trzeba rozstrzygnąć który z nich jest lepszy, do którego z nich należy kategoria średnia, pierwsza walka zakończyła się remisem stała na bardzo wysokim poziomie sportowym, i była emocjonująca u mnie minimalnie wygrał Canelo, i bardziej mu kibicuję, chociaż lubie obu, chce potwierdzenia na papierze i uniesienia ręki Canelo w góre, kapitalnie walczył w pierwszej walce i zamknął usta krytykom dlatego tak czekam na ten rewanż.

3.Pacquiao vs Horn 2

Nie chce aby Pacman już walczył i rozmieniał się na drobne, bo i nie dyspozycja ta sama, a i szkoda zdrowia, bo należy do grupy tych bardziej rozbitych, ale jeśli już chce wrócić to trzeba te rachunki z Hornem wyrównać odzyskać tytuł i zakończyć karierę na szczycie, pierwszą walkę według mnie wygrał, miałem 7:5 w rundach dla niego, mieliśmy tu do czynienia z wałkiem, niech ta walka odbędzie się na neutralnym terenie w stanach niech Pacman pokaże że nawet past prime góruje nad tym pseudo mistrzem.

4.Łomaczenko vs Gervonta Davis

Walka najtrudniejsza do zorganizowania z mojej listy, ciężko sobie wyobrazić aby Money Floyd wypuścił swojego nowego pupilka na takiego zawodnika jak Łoma, Davis najtrudniejszy rywal w tej chwili dla Ukraińca, w kategorii super piórkowej. Obaj prezentują kapitalny poziom.Gervonta ofensywny kontr bokser i kapitalny technicznie Łoma, odbicie lustrzane dla starcia Mayweather vs Pacquiao.

5.Jerwin Acajas vs Naoya Inoue

Następca Pacquiao według mnie, świetny zawodnik który po pokonaniu Jamie Conlana podpisał kontrakt z Top Rank, w super muszej boksuje również potwór Inoue, i to jest zestawienie na szczycie tej kategorii, Jerwin ma już zakontraktowany pojedynek trzeciego lutego z Israelem Gonzalezem więc takiego starcia z Inoue upatruje w drugiej połowie roku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Pięć walk na nowy rok - Wietnam - 26-12-2017 07:51 PM
RE: Pięć walk na nowy rok - Hugo - 27-12-2017, 07:18 AM
RE: Pięć walk na nowy rok - Martin - 29-12-2017, 03:42 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości