Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Callum Smith vs Erik Skoglund 16.09.2017
17-09-2017, 11:48 AM
Post: #10
RE: Callum Smith vs Erik Skoglund 16.09.2017
Ogólnie abstrachując od przebiegu tej potyczki, to bardzo podoba mi się World Boxing Super Series. Tydzień temu oglądałem jedynie walkę wieczoru i to zacząłem w momencie, kiedy panowie byli już w ringu. Wczoraj mogłem spojrzeć na to szerzej. Wielkie widowisko, człowiek ma wrażenie, że obcuje z produktem na najwyższym światowym poziomie. To chce się oglądać i chce się przeżywać. Widać, że zostały zainwestowane ogromne pieniądze, które przeciętnemu odbiorcy dostarczą wielu wrażeń. Wielkie show, które broni też się sportowo. Wiadomo, że to coś innego, ale porównałbym to z produktem oferowanym przez Ala Haymona. Czekałem na tę pierwszą galę i po niej czułem straszny zawód. Brak jakiejkolwiek otoczki, bokserzy wchodzili do ringu jak duchy (akurat walczył Guerrero, moze dlatego Tongue), ogólnie mało stawny produkt. To wygląda zdecydowanie lepiej i bardzo mnie to cieszy. Jedyny minus WBSS to bardzo słabe undercardy. Dwie gale i żadna walka mnie nie kręciła w najmniejszym stopniu.

Takie spektakle, walki na najwyższym poziomie, których jest całę zatrzęsienie w tym roku, pokazywanie takich starć jak Pacquiao - Horn czy Łoma - Rigo w otwartej telewizji. Nie zapeszając, mam wrażenie, że boks idzie w dobrym kierunku. Oby tak dalej!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Callum Smith vs Erik Skoglund 16.09.2017 - kubala1122331 - 17-09-2017 11:48 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości