Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Davis, Porter, Jack: undercard 26.08.2017
27-08-2017, 10:33 PM
Post: #38
RE: Davis, Porter, Jack: undercard 26.08.2017
Rozpocząłem nadrabianie gali. Najpierw obejrzałem Cleverly - Jack.

Clev to dziwny bokser. Stwierdził, że chce być swarmerem - okej. Ale stwierdził też, że nic innego w ringu robić nie będzie. Jack w niego ładuje, trzecia runda, można by odsapnąć - ale gdzie tam, Cleverly lekko pochylony pcha się do przodu i zbiera. Zagoniony do lin tylko się buja w jednostajnym rytmie. Tyle z defensywy. Nie spodziewałem się, że Jack go skończy tak szybko, ale patrząc na walkę to sama siła ciosu Jacka jest przeciętna jak na półciężką. Z drugiej strony siłę fizyczną ma niezłą - wydaje mi się, że będzie z niego taki kumulant, którego ciosy będą bolały, ale nie powalały na matę. Fajnie bił na tułów, bardzo kilka razy popisał się refleksem w obronie, dostał może dwa groźne (jak na ciosy Nathana) uderzenia i tyle. Szacun, że w debiucie w półciężkiej poradził sobie dużo lepiej niż większy, nastawiony bardziej siłowo Fonfara.

Co do zakończenia kariery przez Nathana - wydawało mi się, że stoczy sporo walk bo jednak tego półpaśca złapał, a dalej by się sypały oferty. Miał całkiem niezłą pozycję w boksie i mógł ugrać relatywnie dużo. Jednak walka z Jackiem musiała mu zobrazować sytuację. Skoro przybysz z niższej kategorii tak go pobił, to z czołówką nie ma szans. A ogórów chyba obijać nie chciał.
Dziwny bokser to był, dał z siebie dużo, czapki z głów i podziękowania.


Davis - Fonseca
To co wiem na pewno: Davis świetnie czuje dystans, bardzo dobrze się broni, ma fajny balans (szczególnie jak dostaje podcinki nogami jak w siódmej rundzie) i trzyma się na nogach, do tego błyskawicznie przechodzi z obrony do ataku. Nie powiem, podobał mi się w tej walce.
Co do ciosu kończącego: obejrzałem go dwadzieścia razy i nie powidziałbym, że był zadany z premedytacją. Niemniej jak Rigondeaux ogłoszono walkę NC, to tutaj powinno się zrobić to samo. Analiza po pojedynku i decyzja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Davis, Porter, Jack: undercard 26.08.2017 - Gogolius - 27-08-2017 10:33 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości