Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
06-05-2012, 08:57 PM
Post: #37
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 30 kwietnia!
-Ciężka: Pulew na pewno wbija do dziesiątki, ale nie wyżej, niż na 9 pozycję; likwiduję wakat.

Cruiser: zastanawiam się nad przesunięciem Hucka na 1 miejsce, przyjrzałem się bliżej karierze Hernandeza i stwierdziłem, że chyba niepotrzebnie umieściłem go nad Niemcem; podtrzymuję zdanie, że Huck nie przegrał z Afolabim, uważam wręcz, że wygrał minimalnie, remis ujdzie, bo to różnica jednej rundy, ale nie widzę możliwości, ze Afolabi to wygrał (chociaż był bliżej wygranej, niż Lebiediew, którego uważam za mocno przereklamowanego), jednak dzięki postawie mogę go przesunąć przed Włodarczyka, a może i Lebiediewa. Obawiam się tylko, że mogę być nieco stronniczy, bo nie lubię Rosjanina.

Półśrednia i junior średnia - nie widzę powodów do zmian. Floyd wygrał, Cotto przegrał nieznacznie, ale z najlepszym możliwym rywalem, prezentując się bardzo dobrze. Alvarez zdecydowanie pokonał Mosleya, przeciwnik może podstarzały, ale Canelo podobał mi się w tym pojedynku.

Piórkowa - faktycznie, zapomniałem o Yordanie, to chyba on załapie się na miejsce De Leona, ale muszę jeszcze zobaczyć demolkę na Filipińczyku.

Ciągle jednak jestem otwarty na dyskusję.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 30 kwietnia! - Maynard - 06-05-2012 08:57 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości