Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
04-05-2012, 09:52 AM
Post: #31
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 30 kwietnia!
Faktycznie, wał.

Doktorek uśmiechał sie od ucha do ucha pokazując czerwoną kartkę. Czytałem też, że ten koeański sędzia ringowy brał ju udział w kilku podejrzanych walkach w Tajlandii... Zwróćcie też uwagę, że pojedynek rozgrywany był pod gołym niebem, kiedy jeszcze było jasno, a zapewne wiecie, jaki klimat jest w Tajlandii. Takie tam sztuczki organizatorów (jeśli pamiętacie, jak Kompayak zdobył swój pas, co się stało z Adrianem Hernandezem i jego kondycją, to wiecie, o co mi chodzi).

W tym przypadku jednak Filipińczyk okazał się kondycyjnie przygotowany, walczył w stylu swarmera, wyprowadzając mnóstwo mocnych ciosów, które im dłużej trwała walka, tym częściej dochodziły do celu. Taj na początku całkiem nieźle kontrował, ale potem już tylko walczył o przetrwanie i danie szansy sędziom.

I jeszcze taka dygresja - WBC stosuje poza Stanami "open scoring" w walkach o pasy mistrzowskie. także po 4 rundzie podana została punktacja sędziów, więc gospodarze mogli spokojnie "wystawić" swoje przedstawienie, wiedząc, że sędziowie zadbali o ich zawodnika (zwróćcie zresztą uwagę na spore różnice między kartami punktowymi)...

Jeśli chodzi mój ranking, to właśnie zastanawiam się, co zrobić z Taconingiem, bo nigdy w życiu go nie widziałem, poza tymi 5 rundami z Kompayakiem. Nietesa faktycznie przesunę w górę o 2 miejsca, przed Kompayaka i Hernandeza. Nethra Sasiprapa, cóż, szkoda mi go, bo też przegrał wałem, ale ten rywal, to nie była światowa klasa, na pewno nie był to poziom choćby uczestników wczorajszego pojedynku, zakończonego farsą.

Swoją drogą, Roman Gonzalez wyzwał Nietesa i Solisa na pojedynek. Jednak ten ostatni ma obowiązkowego pretendenta (Casimero), a Nietes walkę w czerwcu. Zatem, mistrz z Nikaragui, którego współpromotorem jest Teiken, zapewne powalczy w okolicach lipca w Japonii z Ryo Miyazaki, lub Masayuki Kurodą. Tak przynajmniej donoszą anglojęzyczne media, ale wg boxreca Miyazaki 20 czerwca broni pasa OPBF z jakimś Koreańczykiem na gali Kazuto Ioki... Zatem obawiam się, że Gonzalez znowu zostanie bez klasowego rywala (wszyscy widzieli, co zrobił z Garcią Hiralesem).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 30 kwietnia! - Maynard - 04-05-2012 09:52 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości