Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
02-05-2012, 02:29 PM
Post: #28
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 30 kwietnia!
@PeterManfredo
Rozszerzenia rankingu w tym momencie sobie nie wyobrażam, już te dziesiątki są strasznie czasochłonne i non stop wymagają poprawek. Słabsi zawodnicy często w dodatku nie są pokazywani w tv i trudno takie walki gdziekolwiek obejrzeć, więc jak tu ich oceniać? Poza tym, w niektórych kategoriach, np. słomkowej, super muszej, czy ciężkiej, bardzo trudno mi było znaleźć nawet 10 wartościowych zawodników do rankingu, więc kogo niby miałbym dalej sklasyfikować? W super średniej, piórkowej, czy też półśredniej byłbym w stanie zrobić nawet top 25, ale w innych?

Co do Manfredo, to nigdy nie byłem jego fanem, sorry. Uważam, że on po prostu nie miał talentu, żeby mierzyć się z czołówką. Za każdym razem, kiedy próbował wskoczyć na wyższy poziom, obrywał. Chociaż doceniam jego ambicję, tego mu odmówić nigdy nie było można. Nie wydaje mi się jedenak, żeby kiedykolwiek załapał się do mojej dziesiątki, chociaż trudno to ocenić, bo nie pamiętam dokładnie, kto w którym roku walczył w której kategorii, więc z dzisiejszej perspektywy to cholernie trudne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 30 kwietnia! - Maynard - 02-05-2012 02:29 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości