Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
25-04-2012, 03:22 PM
Post: #21
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 25 kwietnia!
trochę się spóźniłem tym razem, bo aktualizacje miały być w poniedziałki, ale wreszcie to zrobiłem.

Maresa przeniosłem z koguciej do super koguciej, gdzie na razie wylądował na miejscu 9. Wyżej go nie wrzucę, bo walka z Morelem była w limicie umownym, a rywal to raczej "kogut", niż "super kogut";)

Z super koguciej wypada tym samym weteran Molitor, który raczej wiele już nie osiągnie.

W koguciej Moreno umacnia się na 1 miejscu. Morela zostawiam w rankingu, bo ma kontynuować karierę w tej właśnie dywizji. Zwolnione miejsce 10 zajmuje Leo Santa Cruz, w pokonanym polu zostawia na razie AJ Banala i Jamie McDonnela.

Po długim rozmyślaniu zdecydowałem jednak, że wywalę Guerrero z lekkiej, gdyż "Duch" raczej na pewno nie będzie już walczył w tej kategorii, a jest też od ponad roku nieaktywny. Tym samym nowym liderem ostaje niedoceniany Miguel Vazquez, a wolne 10 miejsce zajmuje mistrz Europy Gavin Rees.

@Mastrangelo
Obiecuję, że zajmę się sprawą Sosy i ogólnie kategorią muszą w najbliższych dniach. Wiem, że muszę ją teraz dopracować.

Do tego dojdzie zapewne dość poważny "remont" półciężkiej po weekendzie, który będzie pełen wrażeń właśnie w tej kategorii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 25 kwietnia! - Maynard - 25-04-2012 03:22 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości