Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carlos Molina vs Carlos Adames - Santo Domingo 26.07.2017
27-07-2017, 01:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-07-2017 01:48 PM przez saliman1.)
Post: #7
RE: Carlos Molina vs Carlos Adames - Santo Domingo 26.07.2017
Obejrzałem walkę i wyszła mi punktacja 107-103 dla Adamesa. Dwie rundy (czwartą i piątą) wypunktowałem jednak 10-10 ze względu na problemy techniczne w transmisji. Większość rund wydawała się równa pod względem ilości ciosów, ale uderzenia Dominikańczyka były znacznie mocniejsze i to on narzucał tempo walki. Co do samego pojedynku to toczył się on w dosyć wolnym tempie jak na wagę półśrednią. Adamesa zakwalifikowałbym jako dużego jak na tą wagę slugggera i wydaje mi się, że solidny "bokser" ,"kontr-bokser" a nawet "swarmer" może dać sobie z nim radę. Molinie zabrakło jednak pracy nóg (to już było widać z Bundragem) i silny Dominikańczyk spychał go do lin, ale i tak dużo kontr wchodziło czysto.

A co do dystansu 11 rund to walki o pasy WBA Fedelatin od paru lat są toczone na tym dystansie, ale czemu ma to służyć to nie wiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Carlos Molina vs Carlos Adames - Santo Domingo 26.07.2017 - saliman1 - 27-07-2017 01:46 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości