Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bardzo fajny muzułmański kraj
30-06-2017, 06:50 AM
Post: #17
RE: Bardzo fajny muzułmański kraj
@Martin
Wykorzystałem niebywałą okazję, jaką były bilety LOT-u na trasie Warszawa-Astana-Warszawa w cenie poniżej 600 zł od osoby (jakaś dziwna akcja, bo nawet nie reklamowana). Normalna cena to jakieś 3 razy tyle. Inne koszty: w miarę porządny hotel (dwójka z łazienką) - w Astanie ok. 150 zł za dobę, w mniejszych miastach taniej, bardzo tanie taksówki (ale nieformalni łebkarze, bo tych oznaczonych prawie nie ma) 25 km za ok. 20 zł, obiad w przyzwoitej knajpie z piwem - 20 zł, smaczne i tanie jedzenie na bazarach w tym wyśmienite wędzone ryby, paczka papierosów - 4 zł, litr benzyny - 1,60 zł, ale wynajem samochodu na lotnisku bardzo drogi, więc z tej możliwości podróżowania nie skorzystałem. Wybrałem pociągi i taksówki. Szkoda, że miałem tylko tydzień czasu, bo w Kazachstanie jest dużo pięknych rzeczy do zobaczenia, ale rozrzucone są po całym ogromnym kraju.

Polacy żyją głównie w północnym Kazachstanie tj. na północ od Astany. Rzadko kto z nich mówi choćby trochę po polsku. Spotkałem jedną Polkę i trochę pogadaliśmy. Oni mają odczucie, że Polska ich zostawiła i się nimi nie interesuje.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Bardzo fajny muzułmański kraj - Hugo - 29-06-2017, 05:48 PM
RE: Bardzo fajny muzułmański kraj - Hugo - 29-06-2017, 07:27 PM
RE: Bardzo fajny muzułmański kraj - Hugo - 29-06-2017, 08:01 PM
RE: Bardzo fajny muzułmański kraj - Hugo - 29-06-2017, 09:08 PM
RE: Bardzo fajny muzułmański kraj - Hugo - 30-06-2017 06:50 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości