Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turniej World Boxing Super Series w super średniej
10-07-2017, 02:18 PM
Post: #31
RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej
Wywiad z Wasilewskim:

Za nami gala draftu WBSS, jak wrażenia po imprezie?
Andrzej Wasilewski: Przede wszystkim jesteśmy zadowoleni, że rywalem Krzysztofa Włodarczyka będzie Murat Gasijew. Co do samej imprezy - była wspaniała, czuć było atmosferę wielkiego sportu, klasy i wzajemnej uprzejmości. Nawet spotkanie z Marco Huckiem, z którym do tej pory nie darzyliśmy się specjalną sympatią, wypadło miło.

JA: w sumie ciekawa sprawa, że nawet Huck potrafił być uprzejmy Wink

Gasijew to rywal, którego chciał "Diablo"?
Taki generalnie był nasz cel od jakiegoś czasu i na walkę z nim Krzysztof był już nastawiony. Żeby zostać obowiązkowy pretendentem IBF stoczył przecież trzy walki, w tym eliminator. Podjęliśmy zatem decyzję, że będziemy zabiegać o taki pojedynek.

JA: w sumie nie ma innych pretendentów obowiązkowych w turniejach, że tylko Diablo miał takie chody i sobie wybrał mistrza?

Jest szansa na to, że walka Włodarczyka z Gasijewem odbędzie się w Polsce?
Takie gale to oczywiście wielkie imprezy i duże koszty. Będziemy na ten temat rozmawiać z naszym telewizyjnym partnerem Polsatem, jednak pojedynki planowane są na przełom września i października, a z tego co mi wiadomo, na ten termin jest już przewidziana w Polsce jedna impreza PPV.

JA: sprawa jest prosta, dość dokładania hajsu do walk Włodarczyka, trzeba swoje zarobić plus Polsat już ma plany więc jest prosta wymó...eeee...prosty plan. Walka w USA robiona przez Sauerlanda.

Rezerwowym w WBSS jest Krzysztof Głowacki, który wejdzie do turnieju, jeśli któryś z pięściarzy dozna kontuzji. Co jeśli kontuzjowany będzie Gasijew i pojawi się perspektywa walki Włodarczyk - Głowacki?
Szczerze powiedziawszy, to nie zakładamy takiego rozwoju wypadków. Będziemy się tym martwić, jeśli faktycznie będzie taka potrzeba.

JA: w sumie bardzo ciekawa sprawa bo nawet mi przez myśl nie przeszło, że teoretycznie może dojść do walki obu Krzysztofów. No ale wiadomo, że szanse na to są znikome.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej - Gogolius - 10-07-2017 02:18 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości