Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niesamowita historia Mario Dasera
21-05-2017, 06:27 PM
Post: #3
RE: Niesamowita historia Mario Dasera
@Redd
Nad czym się tu zastanawiać? Wały pomorski i atlantycki to przy tym kretowiska Smile Afolabi walczył tak jak mój trener ze mną, kiedy non stop krzyczę żeby mnie nie bił, bo on jest zawodowcem a ja nie. Gdyby Ola naprawdę chciał się bić, to rozpieprzyłby tego Dasera w minutę. Wystarczyłoby wstrzelić się jednym mocnym na brzuch, bo miał tam w tej podwójnej gardzie dziurę wielkości garażu na tiry, potem poprawić na górę i z bogiem. Cyrk. Podobnie jak ta historia z cementownią, chorym dziadkiem żony i nagłym przypływem biznesowego geniuszu. Według mnie mamy tu faceta z półświatka, który w sobie tylko znany, ale dosyć łatwy do rozszyfrowania sposób doszedł do w miarę dużych pieniędzy i teraz spełnia marzenia z dzieciństwa, przy okazji suto zarabiając na bukmacherskich zakładach. Kontynuacji świetlanej kariery raczej nie będzie, chyba że chłop się uprze i w analogiczny sposób zakontraktuje jakieś sławy, równie przebrzmiałe, co spłukane. Może nawet Diablo się skusi, szczególnie jeśli zwiąże się z jakąś kolejną damą swojego.... serca i zrobi to, co zwykł w takich wypadkach czynić Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Niesamowita historia Mario Dasera - Hugo - 20-05-2017, 08:30 AM
RE: Niesamowita historia Mario Dasera - fext - 21-05-2017 06:27 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości