Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaginione nagrania walk i inne związane z boksem
01-05-2017, 10:04 PM
Post: #1
Zaginione nagrania walk i inne związane z boksem
Pomyślałem, że brakuje takiego wątku w którym można podzielić się informacjami o walkach, których nagrania istnieją (lub ogólnie były transmitowane), ale mimo to zaginęły lub nigdy nie pojawiły się w internecie.

Pierwsza do głowy przychodzi mi pierwsza walka Przemka Salety z Luanem Krasniqim. Strasznie chciałbym ją zobaczyć, żeby przekonać się jakim cudem Saleta to wygrał Wink Pojedynek na pewno pokazał niemiecki ZDF. Nagranie tej walki to prawdziwy biały kruk. Wrażenie z rewanżu chyba trochę wpłynęło na popadnięcie tej walki w niepamięć.

Warto też wspomnieć, że zaginęło także nagranie z innej ważnej walki Salety, z Dennisem Andriesem, które było kiedyś dostępne na forach bokserskich.

Z tego co widzę nie do znalezienia jest obecnie całkiem popularne kiedyś nagranie ze studia TVN w którym doszło do sprzeczki pomiędzy Michalczewskim a Gołotą, z którym łączono się po którejś z walk Wink Na pewno było na youtube, ale widocznie usunięto.

Myślę, że zaginęło też sporo starych polskich gal, które od lat 90-tych pojawiały się na kanał tj. Polsat, Wizja Sport, Canal+ czy nawet TVP. Zaginęły też walki Gołoty z 2003 roku (Nix i Terrence Lewis), które zdaje się pokazał TVN.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Zaginione nagrania walk i inne związane z boksem - saliman1 - 01-05-2017 10:04 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości