Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
27-06-2017, 09:40 PM
Post: #161
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
Hugo
Spojrzenie na sprawę mamy podobne. Różnimy się tylko w jednym. Ty uważasz, że potencjalna walka Głowacki - Kudriaszow się świetnie sprzeda, ja uważam, że będzie finansową klapą, podobnie jak Głowacki - Usyk. Ani Główka, ani tym bardziej nieznany niedzielnym kibicom Rosjanin nie pociągną tego wózka.

Nie oczekiwałem, że walka Diablo - Gevor przyciągnie tłumy, ale... 600 osób? Moim zdaniem to jasno pokazuje, jak nikłym zainteresowanie dzisiaj cieszy się boks.

Martin
Ty chyba bardziej nienawidzisz PPV niż Kaczyński Tuska, skoro z moich wniosków wywnioskowałeś, że uważam, że "PPV musi być" Tongue Albo po prostu nieuważnie je czytasz. Ja się już powtarzał nie będę, napiszę meritum jasno. Uargumentowałem dlaczego AKCEPTUJĘ (!!!!) PPV dwa razy do roku, a nie, że jestem jego ZWOLENNIKIEM. To są zupełnie dwie inne rzeczy.

Redd
Ja się w całości podpisuję pod twoim postem. Tylko pytanie jak powrócić do czasów gali PBN I? Jak dopiąć wszystko formalnie i finansowo?

My ogólnie wszyscy mamy podobne spojrzenie na sprawę, tylko różnimy się w sposobie rozwiązania jej. @Martin twierdzi, że trzeba robić wielkie gale i szeroko je udostępniać, @Hugo też podkreśla, że należy robić wielkie gale i wtedy je ewentualnie kodować, bo będzie na nie popyt. Te pomysły są okej. O ile znajdzie się jakiś zakochany w boksie sponsor, który dołoży do gali 5 milionów... Umówmy się, nic takiego się nie zdarzy. Ja rozwiązania na dziś nie widzę. Trzeba zacząć od tego, o czym pisał @redd w ostatnim akapicie, bo, aż zacytuję "pojedyncze sukcesy tylko utrwalają patologię, co w swojej istocie jest bardzo przygnębiające".

Na dzisiaj musimy przyzwyczajać się do gal w tym Nosalowym Dworze Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017 - neo2114 - 24-06-2017, 04:54 PM
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017 - kubala1122331 - 27-06-2017 09:40 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości