Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasi ulubieni pięściarze
16-02-2017, 04:08 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2017 04:28 AM przez Terminator.)
Post: #7
RE: Wasi ulubieni pięściarze
Joshua - fenomenalny atleta i profesjonalista, który z powodzeniem mógłby konkurować w wielu innych dyscyplinach sportowych. bedzie komu kibicować na długie lata.
Pacquiao - właśnie od oglądania walk Pacquiao zacząłem interesować się boksem tak już bardziej. Dziesiątki stoczonych kapitalnych pojedynków do których chętnie wracam
Crawford - genialny technik, którego ogląda się świetnie, w dodatku niezły puncher potrafiący efektownie wykończyć rywala
Gonzalez - a to bokser który sprawił że zacząłem śledzić najniższe kategorie. Świetny bardzo widowiskowy i ofensywny styl
Golovkin - kapitalny zawodnik, któremu brakuje tylko lepszych walk, aczkolwiek już zaczynaj nadchodzić
Bradley - bardzo go lubię ale sam do końca nie wiem dlaczego, może to ze względu na ten jego wąs
Wilder - Każdy news z jego wypowiedzią poprawia mi humor. Taki komik który nie wie o tym że nim jest, ale nim jest.
Whyte - bo obecnie daje najlepsze walki w wadze ciężkiej, jedyny którego spotkanie z AJ nie skończyło się missmatchem dając mu dobrą nauczkę na przyszłość.

Ponaddto: Luis Ortiz, David Haye, Ilunga Makabu, Jermall Charlo, Leo Santa Cruz, Andre Ward

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Wasi ulubieni pięściarze - KrychuTMT - 15-02-2017, 05:32 PM
RE: Wasi ulubieni pięściarze - redd - 15-02-2017, 06:14 PM
RE: Wasi ulubieni pięściarze - Wietnam - 15-02-2017, 06:23 PM
RE: Wasi ulubieni pięściarze - fext - 15-02-2017, 06:31 PM
RE: Wasi ulubieni pięściarze - Martin - 15-02-2017, 09:42 PM
RE: Wasi ulubieni pięściarze - Terminator - 16-02-2017 04:08 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości