Ankieta: Kto wygra walkę wieczoru?
Joshua przed czasem
Joshua na punkty
Kliczko przed czasem
Kliczko na punkty
Remis
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anthony Joshua vs Władimir Kliczko - 29.04.2017
30-04-2017, 01:09 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-04-2017 01:42 AM przez Terminator.)
Post: #183
RE: Anthony Joshua vs Władimir Kliczko - 29.04.2017
Ja miałem 94-94 ewentualnie 95-94 Kliczko w przypadku zapisania 5 rundy 10-9. AJ lepiej zaczął, wygrał pierwsze 3 rundy lepiej odnajdując się w bokserskich szachach - był aktywniejszy, szybszy, celniej jabował. 4 wygrał Kliczko lokując kilka celnych i mocnych ciosów, co spowodowało że na 5 Joshua wyszedł agresywny czego efektem były deski Władymira. Później jednak powtórzyła się sytuacja z walki z Whytem gdzie Joshua mając rywala w opałach, rozochocony atakiem sam nadział się na lewy sierpowy. W ostatniej minucie tej odsłony nie dość że był naruszony to jeszcze niezłe spompowany. 6 Runda była dla Joshuy tragiczna i momentami już w niego zwątpiłem. Całe szczęście że po prawym krzyżowym Kliczki nogi od razu zmiękły i poleciał natychmiast na deski dając sobie trochę czasu. Gdyby to ustał zostając podłączonym, Kliczko prawdopodobnie by go wykończył. W rundach 7 i 8 Joshua ciągle przeżywał kryzys, wtedy też zaczął funkcjonować lewy prosty Kliczki i wydawało się że taki przebieg będzie walka miał do końca ewentualnie Joshua padnie ze zmęczenia. Jednak później Joshua nieoczekiwanie przetrwał kryzys i w 9 rundzie zaczął boksować to co w początkowych rundach prowadząc walkę na dystans. 10 też by pewnie wygrał gdyby nie został solidnie trafiony w końcówce. Co było w 11 rundzie wszyscy widzieli, najpierw straszliwy podbródkowy i pierwszy KD, później kolejne celne kombinacje po których Kliczko padł jak ścięte drzewo, jednak ku mojemu zdziwieniu kolejny raz podniósł się - naprawdę szacunek dla Kliczki. Ostatnia akcji w narożniku niezbyt efektywna w wykonaniu Joshui i przerwanie trochę naciągane ale prawdopodobnie w żaden sposób nie wypaczyło wyniku, bo Joshua prowadził na punkty u 2 sędziów a dodatkowo 11 rundę wygrałby do 7.
Walka znakomita - przejdzie do historii, dramatyczna i tak emocjonująca że w trakcie trwania w ogóle nic nie pisałem bo tak mi się ręce trzęsły z tego wszystkiego.

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Anthony Joshua vs Władimir Kliczko - 29.04.2017 - StefanBokser - 29-03-2017, 01:55 PM
RE: Anthony Joshua vs Władimir Kliczko - 29.04.2017 - Terminator - 30-04-2017 01:09 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości