Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Waga superśrednia (junior półciężka) - POLSKA
19-03-2016, 07:50 PM
Post: #1
Waga superśrednia (junior półciężka) - POLSKA
Kim tu możemy się pochwalić? Niepokonanym, coraz bardziej mi się podobającym 26-letnim Maciejem Sulęckim i jeszcze do niedawna zawsze niebezpiecznym (przynajmniej na krajowym podwórku Wink ) Maciejem Miszkinem ale ten niedawno zakończył karierę. Ponoć nieodwołalnie.

Tak poza Maciejem to ze świecą szukać kogoś, kto by mógł wskoczyć na jakiś wyższy europejski poziom. Bo kto to może być? 33-letni Michał Starbala? Wątpliwe, chociaż nie chcę mu odbierać nadziei. Może prędzej zaskoczy któryś z młodych? 23-letni Mariusz Runowski bądź 21-letni Daniel Bociański? W ciągu dwóch najbliższych lat trzeba będzie skonfrontować ich z jakimś nauczycielem, który dokładnie oceni ich możliwości.

Aha. Jest jeszcze Przemysław Opalach ale zupełnie nie wiem, co o gościu myśleć. Ma na swym koncie zaledwie dwie porażki ale z takimi kolesiami, którzy naprawdę nic wielkiego w tym sporcie nie znaczą. Myślę, że to taki typowy europejski średniak.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Waga superśrednia (junior półciężka) - POLSKA - Wilczekstepowy - 19-03-2016 07:50 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości