Ankieta: Czy to aby na pewno dobry pomysł?
Ankieta jest zamknięta.
Znakomity! 64.71% 11 64.71%
Taki sobie 17.65% 3 17.65%
Rankingi ogólnie są do dupy 11.76% 2 11.76%
Pomysł tak, ale wykonawca chu*owy 5.88% 1 5.88%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda - aktualizacja: 28 marca, dodałem cruiser!
01-04-2012, 08:02 PM
Post: #71
RE: Ranking Maynarda - aktualizacja: 28 marca, dodałem cruiser!
Trochę się pobawiłem z rankingiem wagi lekkiej i stwierdzam, że w krótkim czasie z bardzo "dopieszczonej" kategorii wagowej, stała się z lekka "bryndzowata". Wiele gwiazd pouciekało wyżej, a perspektywy też nie nastrajają optymizmem (Rios raczej pójdzie w górę, rozbity Linares). Chyba, że nagle pojawią się Gamboa i Broner, którzy rozruszają tę kategorię.

Zgadzam się z Twoim zestawieniem, ale postanowiłem powyrzucać niektórych bokserów, którzy z różnych przyczyn raczej już nie wystąpią w lekkiej.
Oto oni, z uzasadnieniem:
- Marquez (Raczej zostanie w wyższej kategorii wagowej, poszuka kolejnego tytułu, oraz czwartej walki z Pacquiao)
- Guerrero (Będzie walczył z Aydinem, celuje niewątpliwie w Mayweathera, przy braku dużych nazwisk w lekkiej raczej tam nie wróci)
- Linares (Fatalnie wypadł z Thompsonem, nie wiadomo co dalej z jego karierą, być może jest już rozbity)
- Katsidis (Raczej będzie walczył w 140lbs)

Po usunięciu tych zawodników pierwsza szóstka wyglądałaby tak:
1. Brandon Rios
2. Miguel Vazquez
3. Ricky Burns
4. Antonio DeMarco
5. Kevin Mitchell
6. John Molina

Resztę ułożyłem w taki sposób:
7. Henry Lundy - Ma podejrzaną szczękę, ale i też dobrą passę od porażki z Moliną. Pokonał kilku dobrych bokserów (Diaz, Williams, Abril- SD, nie wiem czy był wałek) i na miejsce w wyczyszczonym rankingu zasługuje.
8. Richard Abrill – Wielkich nazwisk brakuje u niego w rekordzie, ale przyznałem mu 8 miejsce za pokonanie prawdopodobnie rozbitego Acosty i zdobycie paska WBA interim. Rios zweryfikuje ile tak naprawdę jest wart.
9. Sergio Thompson – Tytułu raczej nie zdobędzie, ale to groźny zabijaka o mocnym ciosie. Poskładał w dwie rundy faworyzowanego Linaresa i z tego powodu przyznaję mu tak wysokie miejsce. Oby wygrany eliminator nie okazał się fikcją.
10. Gavin Rees – Widziałem jego jedną walkę, ale ostatnio ma dobrą passę i pokonał kilku solidnych, wyspiarskich bokserów. Do tego jest mistrzem Europy, niech na razie zamknie dziesiątkę.

Jeszcze rozważałem prospektów Gestę i Bogere, ale kierowałem się przede wszystkim zdobytymi tytułami, ewentualnie pokonaniem jakiegoś znanego nazwiska.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda - aktualizacja: 28 marca, dodałem cruiser! - redd - 01-04-2012 08:02 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości