Ankieta: Czy to aby na pewno dobry pomysł?
Ankieta jest zamknięta.
Znakomity! 64.71% 11 64.71%
Taki sobie 17.65% 3 17.65%
Rankingi ogólnie są do dupy 11.76% 2 11.76%
Pomysł tak, ale wykonawca chu*owy 5.88% 1 5.88%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda - aktualizacja: 28 marca, dodałem cruiser!
14-03-2012, 07:51 PM
Post: #31
RE: Subiektywny Ranking Maynarda - aktualizacja: 12 marca
@Hugo

Pascal 2 razy pokonał Diaconu i wygrał z Branco przed czasem, więc jak na obecną półciężka wcale nie jest przeciętny. A Dawson od walki z Adamkiem głównie walczył z dużymi nazwiskami, ale już past prime, a z pierwszym silniejszym mocnym przegrał, więc można powiedzieć, że taki dobór rywali go trochę zgubił, ale tak obiektywnie to od walki z Adamkiem już tak dobrze w ringu nie wyglądał.

wracając do rankingu:
junior półśredniej

miejsca 1-3 zgadzam się, mimo, że największy potencjał ma Khan, ale ostatnią wpadką (mimo że wg mnie minimalnie wygrał) sprawił, że Bradley ma większe osiągnięcia.
4. Mathysse - raz mocno skrzywdzony (walka z Alexandrem) i raz w walce, która mogła iść w obie strony przegrałz Zabem Judah(wg mnie 114:113 dla Argetyńczyka, ale 114:113 dla Amerykanina nie było wg mnie aż tak niesprawiedliwe jak niektórzy twierdzili. Bardziej wszechstronny od Maidany.
5. Maidana - tak nisko głównie ze względu na bardzo słabą postawę w walce z Alexandrem.
6. Morales wysoko zawiesił poprzeczkę Maidanie, a potem zdobył pas WBC.
7. Danny Garcia - pokonał Holta, a wkrótce czeka go największe wyzwanie w zawodowej karierze czyli walka z Moralesem z dotychczasowego przebiegu kariery cenie go odrobinę wyżej niż Alvarado.
8. Alvarado - Dał świetną walkę z Prescottem, ale jednak sporo się w niej namęczył, ma jednak potencjał jednak wg mnie nie został jeszcze prawdziwie sprawdzony.
9. Zab Judah Pokonał Mabuzę, stoczył wyrównany pojedynek z Mathysse, przegrał z Khanem, teraz czeka go eliminator z Parrisem, który będzie jego walka o być albo nie być w czołowce.
10. Kendall Holt były mistrz świata ostatnio ma wahania formy, ale nie unika walk z szeroką czołówką obecnie czeka go niezwykle ważna walka z Colemanem i w przeciwieństwie do walki z Garcią tym razem już nie może sobie pozwolić na porażkę jeśli nie chce wypaść z czołówki na dłuższy czas.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Subiektywny Ranking Maynarda - aktualizacja: 12 marca - Maverick - 14-03-2012 07:51 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości