Ankieta: Czy to aby na pewno dobry pomysł?
Ankieta jest zamknięta.
Znakomity! 64.71% 11 64.71%
Taki sobie 17.65% 3 17.65%
Rankingi ogólnie są do dupy 11.76% 2 11.76%
Pomysł tak, ale wykonawca chu*owy 5.88% 1 5.88%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda - aktualizacja: 28 marca, dodałem cruiser!
06-03-2012, 11:40 PM
Post: #8
RE: Subiektywny Ranking Maynarda z podziałem na kategorie wagowe
Dobra robota, naprawdę ogrom pracy. Mam ten problem z rankingami, że nie wiem, czy jest sens z nimi polemizować? Zakładam, że jestWink Ze zdziwieniem czytam ranking i aż do super koguciej zgadzam się z wszystkimi typami. Więc skupię się na różnicach zdań, jest ich niewiele, ale znajdą się.

Zamieniłbym miejscami Donaire z Rigondeaux. Więcej walk w tej kategorii wagowej ma Kubańczyk, ale trudno nie patrzeć na całokształt kariery Nonito, do tego w pierwszej walce w super koguciej pokonał po świetnej walce groźnego Vazqueza jr. Rigo niby zdeklasował Ramosa, ale Ramos to raczej druga liga wg. mnie. Ricardo Cordoba, którego uważam za gorszego boksera od Vazqueza, dał Rigo równą walkę i nieznacznie przegrał.

Zamieniłbym także Vazqueza z Munroe. Munroe uważam, za solidny europejski poziom, jednak bez perspektyw na światową karierę, za to przed Vazquezem (mimo dwóch ostatnich porażek) rysuje się bardziej ciekawa przyszłość. Do tego Portoryk był już mistrzem świata, a Brytyjczyk nie - suchy fakt, ale robi różnicę.

Z całą resztą subiektywnie się zgadzam

"Pomysł tak, ale wykonawca chu*owy" - padłemBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Subiektywny Ranking Maynarda z podziałem na kategorie wagowe - redd - 06-03-2012 11:40 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości