Ankieta: Czy to aby na pewno dobry pomysł?
Ankieta jest zamknięta.
Znakomity! 64.71% 11 64.71%
Taki sobie 17.65% 3 17.65%
Rankingi ogólnie są do dupy 11.76% 2 11.76%
Pomysł tak, ale wykonawca chu*owy 5.88% 1 5.88%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda - aktualizacja: 28 marca, dodałem cruiser!
06-03-2012, 09:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-03-2012 09:51 PM przez Maynard.)
Post: #7
RE: Subiektywny Ranking Maynarda z podziałem na kategorie wagowe
Regularnie. Walki z Azji po fakcie, na YT głównie, czasem znajduję linki z innych serwisów (na żywo bardzo rzadko, bo nie umiem czytać "krzaków"). Meksykańskie i inne latynoskie czasem na żywo, częściej także na Youtube. Europejskie i amerykańskie najczęściej na żywo.

Oczywiście, nie widziałem całych walk wszystkich tych bokserów, o których napisałem, często jedynie skróty (np. Azjatów ze słomkowej).

Uzupełnień spodziewajcie się w poniedziałek, wcześniej może poprawię piórkową i średnią - zależy od wyników Diba i Geale'a.

@Hugo

Właśnie na taką polemikę czekałem.

Problematyczną kwestią są kryteria, jakie bierzemy pod uwagę. Ja przede wszystkim faktyczny przebieg i rezultaty walk, które się odbyły, a nie subiektywną ocenę możliwości danych bokserów (choć pewnie podświadomie również tego nie pomijam), dlatego uważam, że takiego Gołowkina umieściłem i tak wysoko. Dla porównania zobacz ranking The Ring dla średniej: http://ringtv.craveonline.com/ratings/middleweight szczególną uwagę zwracając na miejsca Geale'a i Gołowkina. Co ciekawe, oni niby kierują się podobnymi kryteriami, jak ja.

Gilberto Ramirez może zmieściłby się w Top 20, ale do dziesiątki brakuje mu trochę walk z rywalami na podobnym poziomie, jak ostatni. On akurat ma czas, kiedyś pewnie się tu znajdzie.
Andy Lee - zastanawiałem się nad 10 miejscem dla niego, ale ostatecznie wygrał Murray. Można powiedzieć, że Lee jest 11.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Subiektywny Ranking Maynarda z podziałem na kategorie wagowe - Maynard - 06-03-2012 09:13 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości