Ankieta: Czy to aby na pewno dobry pomysł?
Ankieta jest zamknięta.
Znakomity! 64.71% 11 64.71%
Taki sobie 17.65% 3 17.65%
Rankingi ogólnie są do dupy 11.76% 2 11.76%
Pomysł tak, ale wykonawca chu*owy 5.88% 1 5.88%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda - aktualizacja: 28 marca, dodałem cruiser!
06-03-2012, 05:09 PM
Post: #4
RE: Subiektywny Ranking Maynarda z podziałem na kategorie wagowe
Temat rzeka, więc ustosunkuję się do niego na raty. Zacznę od najlepiej mi znanej wagi średniej:

Martinez - w powszechnej opinii zdecydowanie najlepszy bokser tej kategorii, ale moim zdaniem wykazujący już oznaki schyłkowe. Ja przyznałbym mu 2 miejsce za Gołowkinem.
Sturm - w mojej ocenie przegrał minimalnie zarówno z Macklinem, jak i z Murrayem. W związku z tym widziałbym go raczej pod koniec pierwszej 10.
Macklin - niezbyt błyskotliwy, ale silny i solidny. Po cichu liczę, że wygra z Martinezem. W mojej ocenie w okolicach 5-6 miejsca
Chavez - dla mnie zaledwie solidny średniak sztucznie kreowany na mistrza. Uważam, że ze Żbikiem przegrał. Nie widzę dla niego miejsca w pierwszej 10.
Pirog - bokser bazujący na dobrych warunkach fizycznych i sile. Umiejętności bokserskie dość przeciętne. W drugiej piątce.
Gołowkin - jeden z najlepszych bokserów P4P, chociaż to moja subiektywna ocena nie potwierdzona walkami z wymagającymi rywalami. Według mnie Nr 1 w średniej.
Geale - ten sam typ boksera, co Macklin, ale wyraźnie słabszy. Poza 10.
Proksa - błyskotliwy i skuteczny. Wielki talent, trochę ograniczony przez słabe warunki fizyczne. Dałbym mu miejsce 3 lub 4
Zbik - bardzo szybki i dobry technicznie, fizycznie słaby. Miejsce pod koniec 10.
Murray - podobne zalety i wady, jak Zbik i podobne miejsce

W związku z tym, że wyrzuciłem z dziesiątki Chaveza i Geale'a na ich miejsce wstawiłbym następujących bokserów:

Andy Lee - wysoki, silny, poprawny technicznie. W mojej ocenie mniej więcej na poziomie Proksy
Gilberto Ramirez Sanchez - młody meksykański król nokautu zasługujący na 10 miejsce

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Subiektywny Ranking Maynarda z podziałem na kategorie wagowe - Hugo - 06-03-2012 05:09 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości