Ankieta: Czy to aby na pewno dobry pomysł?
Ankieta jest zamknięta.
Znakomity! 64.71% 11 64.71%
Taki sobie 17.65% 3 17.65%
Rankingi ogólnie są do dupy 11.76% 2 11.76%
Pomysł tak, ale wykonawca chu*owy 5.88% 1 5.88%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda - aktualizacja: 28 marca, dodałem cruiser!
06-03-2012, 03:58 PM
Post: #3
RE: Subiektywny Ranking Maynarda z podziałem na kategorie wagowe
Wiem, powinienem był najpierw to ukończyć, a potem dopiero opublikowac, ale z braku czasu, a mam ostatnio mnóstwo roboty, nie moge w tym tygodniu zrobić nic więcej (każda kategoria to prawie godzina roboty). Dałem więc tyle, ile miałem, dopisując średnią z racji jutrzejszej walki Geale'a i niejako dla tych, którzy nie interesują się niższymi.

Jak napisałem, w innych kategoriach powyżej lekkiej, nic się i tak w tym tygodniu nie zmieni, a przed następnym weekendem zrobię na pewno superśrednią (walka Rodriguez-George i Groves-Anderson) i wszystko, co pomiędzy lekką, a średnią.

Półciężka i wyższe aż tak mnie nie interesują, dlatego też liczę na wasze ewentualne podpowiedzi (zresztą, są oddzielne tematy dotyczące junior ciężkiej i ciężkiej, gdzie na pewno zajrzę układając ranking). Ostatecznie na pewno będzie 17 kategorii. Co do p4p, czekam na wenę, choć sama kolejność pierwszej piątki pewnie Was zaskoczy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Subiektywny Ranking Maynarda z podziałem na kategorie wagowe - Maynard - 06-03-2012 03:58 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości