Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady?
21-01-2016, 11:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-01-2016 11:48 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #35
RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady?
(21-01-2016 10:34 PM)pyra90 napisał(a):  Obecnie to Maskajew pozostaje najgorszym mistrzem HW ostatniej dekady.
On prawie półtora roku kisił pas bez walki? Jakim cudem WBC mu na to pozwoliła?

Fury chwali Martina:

Cytat:- Martin wypadł bardzo dobrze - powiedział po walce Brytyjczyk. - Po tym co zobaczyłem, jest niezły. Wygrywał z Głazkowem do momentu kontuzji i mówiąc szczerze, dla mnie to była jednostronna walka.

- Dla mnie Martin jest tak samo dobry jak Wilder. Wygląda imponująco. Trzeba go traktować poważnie, tym bardziej że jest teraz mistrzem IBF. Podobało mi się, jak uderzał i jaki był zrelaksowany. Martin zrobił wszystko tak, jak trzeba. Nie zobaczyliśmy zbyt wiele, ale po tym co zobaczyłem, byłem pod wrażeniem - dodał Tsyon Fury.

Najpierw nabija się z Wildera, że jest bumem a teraz chwali Martina, że jest dobry jak Wilder. Big Grin A więc w sumie nie wiem czy to można nazwać komplementem. Wink

A tak na serio to zauważyłem, że Fury lubi tego gościa, ciekawe dlaczego? Znają się jakoś bliżej?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady? - Wilczekstepowy - 21-01-2016 11:02 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości