Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady?
19-04-2017, 08:30 AM
Post: #91
RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady?
Podpisałbym się pod postem Kubali.
Ja też dawałem Martinowi szanse 50/50 i w sumie to takim pięściarzem jest dla mnie Martin, takim o 50 na 50. Taki jak Breazeale czy Washington, szeroka czołówka. Wzbudza strasznie skrajne emocje -> po "wygraniu" z Glazkowem ludzie wrzucali go do czołówek rankingów HW gdzie w sumie niewiele osiągnął i resume średnie (jeśli nie liczyć Głazkowa to tam naprawdę nie ma czego szukać). A jak tylko dostał baty od AJ to nagle największy kozioł ofiarny w HW.

Niech wróci, zrzuci rdzę i się odbuduje. Bokser jakich wielu, po prostu miał nietypową karierę i szybko zgodził się na hajs od AJ więc był mistrzem trzy miesiące. Równie dobrze mógł bronić pasa z ogórami i odwlekać unifikacje (w WBO przecież pretendentem był Parker, nie wiem czy Joseph w takiej formie jak jest ostatnio poradziłby sobie z Martinem).

Powinniśmy się cieszyć że miał jaja, pojechał do AJ, a ten zalicza nawet spoko obrony + unifikuje tytuły z Władimirem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady? - Gogolius - 19-04-2017 08:30 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości