Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016)
17-03-2016, 03:10 PM
Post: #33
RE: Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016)
Walką główną się nie podniecam. Przewiduję, że będzie nudna, zacięta, trudna do punktowania i zakończy się kontrowersyjnym werdyktem. Wołałbym, żeby wygrał Manny i chwalebnie zakończył karierę, bo jak wygra Bradley, to mamy murowane następne walki Bradley - Vargas II i Pacquiao - Marquez V, których wolałbym nie oglądać.

Wspaniale za to zapowiada się undercard, a przede wszystkim pojedynek Abraham - Ramirez. Abraham w SMW to już nie jest żaden król nokautu, ale jednak ciągle kawał solidnego rutyniarza. Ramirez stanie przed życiową szansą. Jak wygra, to nie tylko będzie mistrzem świata WBO, ale zapewne stanie się idolem Meksyku na miejsce nieudanego Chaveza. Może też zdominować SMW na długie lata, bo Ward przechodzi wyżej, DeGale jest nijaki, a z pozostałych tylko Uzcategui ma duży potencjał (no i jeszcze Callum Smith, ale on chyba też przejdzie niebawem do LHW). Mam nadzieję, że Ramirez da sobie radę, bo na Abrahama już mam uczulenie. Mój typ to Ramirez na punkty.

Bardzo ciekawa konfrontacja w piórkowej Oscar Valdez vs Jewgienij Gradowicz. Obstawiam wygraną Valdeza na punkty.

Jose Carlos Ramirez vs Manuel Perez w super lekkiej. Chyba nigdy nie widziałem ani jednego, ani drugiego. Typ na nosa: Ramirez na punkty

Ołeksandr Hwozdyk vs Nadjib Mohammedi w półciężkiej. Rewelacja. Mój typ: Hwozdyk przez KO.

Egidijus Kavaliauskas vs Deniz Ilbay w półśredniej. Uczta dla zmysłów. Przewiduję ciężkie KO na Turkuciu do 2 rundy. Kavaliauskas rzadko kiedy boksuje dłużej.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016) - karlkuhnbox - 15-03-2016, 06:26 PM
RE: Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016) - Hugo - 17-03-2016 03:10 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości