Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Początek przygody z boksem
24-07-2015, 07:32 PM
Post: #1
Początek przygody z boksem
Witam.
Właśnie zamierzam rozpocząć swoją przygodę (karierę ?) w boksie. Z czego to się wzięło? Mam 20 lat, kiedyś przez 5 lat trenowałem taniec towarzyski, obecnie od niecałych 2 lat opierdzielam się. Ostatnio jednak poczułem tęsknotę za rywalizacją, wygrywaniem. Niestety, zrażony do dyscyplin drużynowych postanowiłem znaleźć sobie coś, gdzie wszystko będzie zależało ode mnie i od mojej pracy. Postawiłem na boks, ciężka praca, mordercze treningi- coś dla mnie.
Przechodząc do sedna sprawy, od października będę studiował i mieszkał w Krakowie i tam też chciałbym poszukać klubu. Najbliżej mojej uczelni (5 minut drogi) jest klub Wisły Kraków. I teraz moje pytanie, jak przyjmą (i czy w ogóle) ambitnego żółtodzioba, który jest głodny rywalizacji. Czy może na początek lepiej wybrać mniejszy klub? Jakie są Wasze opinie o tym klubie lub innych klubach w Krakowie, jakie są mniej więcej miesięczne koszty treningów itp.

PS. Obecnie chodzę na siłkę, w ciągu najbliższych dni będę miał plan ćwiczeń specjalnie pod boks (do tej pory robiłem ćwiczenia ogólne, kulturystyczne). Odnośnie diety ile % powinno stanowić białko, ile węglowodany, a ile tłuszcz? Czy w celu poprawienia kondycji lepiej biegać na długie dystanse czy krótsze, ale interwałami?
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Początek przygody z boksem - Exerion - 24-07-2015 07:32 PM
RE: Początek przygody z boksem - Gogolius - 26-07-2015, 01:36 PM
RE: Początek przygody z boksem - genju2 - 13-08-2015, 07:04 PM
RE: Początek przygody z boksem - BESTIA - 24-08-2015, 09:35 PM
RE: Początek przygody z boksem - genju2 - 05-09-2015, 05:52 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości