Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Matthysse vs Postol - 26.09.2015
04-10-2015, 10:09 AM
Post: #21
RE: Matthysse vs Postol - 26.09.2015
Ależ skąd. ; )
Jestem nieobiektywny w tym zakresie że kibicowałem Lucasowi, a Postol jawił się jako jakiś ultra diament techniczny. Co innego jest pykanie z defensywy, walka na wstecznym a co innego nieustanne klincze spowodowane nikłymi umiejętnościami w walce w półdystansie.
To ja się TOBIE dziwię, że podoba Ci się Postol, a krytykujesz Hopkinsa za nadmiar klinczy, klincze ofensywne itd.

Będę bił brawo Bronerowi w jaki sposób uporał się z Moliną. Ale nie będę chwalił Postola za to, ze przez pół walki z Matthysse wpadał w klincze i nadstawiał potylicę na ciosy.
Rozróżniam dwie rzeczy
- potencjał Postola może i jest bardzo duży, zgadzam się że Danny Garcia miałby z nim ogromne problemy i na dobre mu wyszło, że z tej obrony się wycofał
- pokaz boksu Postola w walce z Matthysse. Masa klinczy i rozwinięcie skrzydeł w końcówce + super cios na koniec.

Dla mnie pierwsza połowa walki to trója z minusem. Później bym go ocenił na czwórkę. I serio, jego narodowość to sprawa drugorzędna, bo tak samo jak Amerykanina Floyda, ogląda mi się dobrze Kubańczyka Rigondeaux czy Argentyńczyka Cuencę.

Jest różnica między defensywą przeplataną kontrami, odchyleniami i ogólnym boksowaniem na wstecznym, a niemrawym jabowaniem i klinczowaniem z czego składało się 90% Postola w rundach 1-5.


Oczywiście, powtarzam jeszcze raz: zwycięstwo zasłużone, robiące wrażenie i oczywiście predysponujące Postola do największych wypłat.

Ale ciągle uważam że junior półśrednia po odejściu Garcii nie ma króla.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Matthysse vs Postol - 26.09.2015 - Gogolius - 04-10-2015 10:09 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości