Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trophy Manager (online)
02-09-2017, 11:15 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-09-2017 11:17 AM przez Wit.)
Post: #6
RE: Trophy Manager (online)
Mnie mocno wciągają, ba nawet teraz bym odpalił FMa, no ale obowiązki wzywają.

W TMie powróciłem do Ekstraklasy, jednak duńce zaniedbują grę. Jest coraz mniej (nowych) graczy, przez co cierpi rynek transferowy. Bardzo wielu graczy kupowało młode talenty i sprzedawało po ich rozwinięciu drożej. Zyskiwały duże kluby szkolące, i mniejsze, bo miały fajnego gracza na "już". W tym momencie można kupić bardzo fajny skład za bezcen, a większe kluby, które trochę za dużo inwestują, potrafią całkowicie skapitulować i odbudowywać się przez to z długów bardzo długo. Przyznam się, że też bardzo lubię szkolić młodzików i co rusz dostaję w nos, bo nic nie idzie sprzedać.

O tym, że włodarze zaniedbują grę świadczy np. fakt, że sam zaproponowałem na forum międzynarodowym szereg zmian, które powinny rozbujać grę, a żaden GT nawet tego nie skomentował przez pół roku (pewnie nawet nie przeczytał). Robią jakieś zmiany, ale po swojemu, bez większego sensu, jakby tylko podtrzymać iluzję, że coś robią. Wszystko zaczęło się psuć od wprowadzenia FMU, czyli osobnej wersji na FB, gdzie za pieniążki można osiągnąć więcej. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Trophy Manager (online) - Wit - 15-06-2015, 10:55 AM
RE: Trophy Manager (online) - Wit - 25-02-2017, 02:31 PM
RE: Trophy Manager (online) - Wit - 25-02-2017, 04:22 PM
RE: Trophy Manager (online) - KOXBOX - 27-02-2017, 10:53 AM
RE: Trophy Manager (online) - Wit - 02-09-2017 11:15 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości