Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PUBLICYSTYKA NA BOKSER.ORG: KOMENTARZE (APEL)
01-03-2015, 09:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-03-2015 09:27 PM przez Maynard.)
Post: #22
RE: PUBLICYSTYKA NA BOKSER.ORG: KOMENTARZE (APEL)
@soulfoodboxing
Twoje ostatnie teksty na głównej są bardzo interesujące, nie rozumiem tylko po co to nawiązanie do dżihadu. Opowieść o tragicznym losie Ayali to jeden z lepszych artykułów ostatnich miesięcy na ORGu. Natomiast części Twoich wcześniejszych tekstów zwyczajnie nie zrozumiałem, podobnie jak część innych czytelników. Tak więc, moim skromnym zdaniem, Małe Pięści mają większy potencjał. Z tego, co widzę w komentarzach, ludzie wypowiadają się pozytywnie. Zatem, kiedy poskramiasz nieco wodze swojej niezwykle bujnej wyobraźni, możesz opowiadać znakomite historie, które poszerzają naszą wiedzę o pięściarstwie. Tak trzymaj i mam nadzieję, że nie będziesz jedynym wyróżniającym się publicystą na ORGu. Leszek Dudek potrafi też bardzo ciekawie i mądrze pisać, ale najlepsze jego teksty są blogu, który prowadzi. Użytkownik Hugo na swoim blogu też potrafi coś fajnego sklecić (czasem zaglądam, nie tylko z sentymentu za dawnymi czasami, kiedy sam miałem wolne chwile by pisać). Szkoda też, że nie ma już na ORGu blogów, bo może by się jakiś talent ujawnił.

Życzę powodzenia w namówieniu innych osób o ponadprzeciętnej inteligencji, wyobraźni i łatwości posługiwania się językiem ojczystym do pisania na stronie głównej. Sam podobno radziłem sobie swego czasu dobrze, ale niestety obowiązki wobec rodziny i pracodawcy (w tej kolejności) zajmują mi zdecydowaną większość czasu, także nie przewiduje powrotu do tworzenia dłuższych tekstów. Jednak nie wykluczam większej aktywności w komentarzach.

A co do usuniętych postów - przyznaję się, to ja. Obraźliwe nie były, za to były kompletnie nie na temat.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: PUBLICYSTYKA NA BOKSER.ORG: KOMENTARZE (APEL) - Maynard - 01-03-2015 09:26 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości