Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PUBLICYSTYKA NA BOKSER.ORG: KOMENTARZE (APEL)
01-03-2015, 02:20 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-03-2015 03:19 AM przez Wietnam.)
Post: #17
RE: PUBLICYSTYKA NA BOKSER.ORG: KOMENTARZE (APEL)
Kilka postów stąd, w tym moje, @BMH, i @Jokera, zostało usuniętych, mam pytanie dlaczego? Smile
właściwie nic mnie to nie obchodzi, ciekawi mni tylko to, co złego w sobie zawierali? ...hmm

były to posty właściwie, zawierające nick RSC.

(28-02-2015 01:22 PM)soulfoodboxing napisał(a):  Forumowiczom powinno zależeć na lepszym poziomie dyskusji na główną. Bokser.org to jedyny duży portal bokserski w Polsce o niezależnym charakterze. Ma wspaniałą tradycję, wielu ludzi włożyło w niego i dalej wkłada masę pasji. Czytacie Orga codziennie, mądrze udzielacie się na jego forum, ale warto poprawić wizerunek strony głównej z szacunku dla legendy Orga, pracy redaktorów i lepszej przyszłości portalu. To właśnie Wy - prawdziwi kibice - możecie wpływać na wizerunek Boksera, który dla wielu z Was jest od lat - mimo wielu wahań formy - kultową stroną.

Nie mam tam konta, a teraz ma zakładać po aby poprawiać poziom dyskusji,?
to tak jakbym wchodził do piaskownicy i przerywał zabawę dzieciom które dobrze się bawią!
Niektóre komentarze są śmieszne oraz głupie a zarazem też zawierają mądre wypowiedzi,może one wam nie pasują?
Zależy wam na lepszym poziomie,porozdawać bany dziećiakom, które w artykule dotyczącym, walki Pacquiao-Mayweather,lub innym, dodają komenty o tym kogo i jak wyruchali, wczoraj.

@ soulfoodboxing, sorry wiem że już nie jesteś w redakcji ale kumpli tam pewnie masz, , może im trochę podpowiesz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: PUBLICYSTYKA NA BOKSER.ORG: KOMENTARZE (APEL) - Wietnam - 01-03-2015 02:20 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości