Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PUBLICYSTYKA NA BOKSER.ORG: KOMENTARZE (APEL)
28-02-2015, 01:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-02-2015 01:41 PM przez BMH.)
Post: #12
RE: PUBLICYSTYKA NA BOKSER.ORG: KOMENTARZE (APEL)
(28-02-2015 01:22 PM)soulfoodboxing napisał(a):  Forumowiczom powinno zależeć na lepszym poziomie dyskusji na główną. Bokser.org to jedyny duży portal bokserski w Polsce o niezależnym charakterze. Ma wspaniałą tradycję, wielu ludzi włożyło w niego i dalej wkłada masę pasji. Czytacie Orga codziennie, mądrze udzielacie się na jego forum, ale warto poprawić wizerunek strony głównej z szacunku dla legendy Orga, pracy redaktorów i lepszej przyszłości portalu. To właśnie Wy - prawdziwi kibice - możecie wpływać na wizerunek Boksera, który dla wielu z Was jest od lat - mimo wielu wahań formy - kultową stroną.

A po co i na co komus takie szarpanie sie? Niech redkacja dba o porzadek i banuje trolli, bo z tego co widze, to bardzo im na tym nie zalezy. Moze wola po 200wpisow z czego 100 to zenada? Najwidoczniej tak jest. A skoro panowie ktorzy maja mozliwosci cenzury i banowania, udaja, ze nic sie zlego nie dziaje, to ja mam wy*ebane tym bardziej.Big Grin
Druga wazna kwestia. Czy zalezy mi na wysokim poziomie na stronie glownej? Raczej nie.Cool Wlasnie dlatego lubie tam zagladac, bo mozna sie posmiac. O tresc merytoryczna niech dba redakcja w swoich newsach, bo i tam niektore "obiektywne" artykuly wolaja o pomste do nieba.
Jak bedzie zalezalo mi na wysokim poziomie i czytaniu w wiekszosci madrych komentarzy to zajrze na boxing.pl, lub bokser.org forum.

(28-02-2015 01:22 PM)soulfoodboxing napisał(a):  Bokser.org to jedyny duży portal bokserski w Polsce o niezależnym charakterze.

Z tym czy niezaleznym to moglbym polemizowac, ale nie bede. Moje zdanie bardzo sie rozni od Twojego ot co.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: PUBLICYSTYKA NA BOKSER.ORG: KOMENTARZE (APEL) - BMH - 28-02-2015 01:37 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości