Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Renomowany @ bookmaker na wysokie zakłady bokserskie
16-11-2014, 07:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-11-2014 07:37 PM przez BESTIA.)
Post: #2
RE: Renomowany @ bookmaker na wysokie zakłady bokserskie
(16-11-2014 05:28 PM)BoxingCavalier napisał(a):  I moje pytania.
1.Czy internetowy book nałoży na mnie limity - przewidywalnie jakie i po jakim czasie?
2.Czy jeden lub drugi styl gry jest przez booków szczególnie rugowany?
Którzy bookmakerzy internetowi nie nakładają limitów lub dają je najrzadziej i przy jakich kwotach/wygranych, jakiej częstotliwości obstawiania?
Ciupanie po kilkaset euro (ze względu na limity wpłat/wypłat/obstawiania) odpada - szkoda zachodu, czasu i nerwów.


Proszę o wskazówki i wszelkie sugestie dotyczące zakładów o booków w internecie.
Witam
1.Nie jestem ekspertem w tym temacie, ale w kwestii limitów troszkę wiem.To zależny od bukmachera. Najbardziej komercyjne buki robią tylko szum wokół siebie, gdy jednak wyciągniesz parę złoty limit będzie murowany.Jeśli uda Ci się obstawić singla za 30-40 tys po kursie powiedzmy 3.00 to będzie sukces .Możliwe że raz ,dwa by się udało, ale jeśli wygrasz z dwa nałożą limity.Istnieją też limity na tzw speców od danej dyscypliny.Proponował bym grę live jeśli masz wtyki możesz troszkę ugrać.Bukmacherzy stosują wolną amerykankę, jeśli za dużo wygrywasz to zrobią co chcą.

Swoją drogą polecam Pinnacle Sports, Sbobet, Bet365, William Hill, Unibet,Betsson, najlepiej założyć konto na wszystkich.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Renomowany @ bookmaker na wysokie zakłady bokserskie - BESTIA - 16-11-2014 07:28 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości