Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rachim Czakijew (Rakhim Chakhkiyev)
25-09-2015, 11:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-09-2015 11:17 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #36
RE: Rachim Czakijew (Rakhim Chakhkiyev)
Jeżeli to prawda, co piszecie to szkoda, bo bardzo mi się ten gość na ringu podobał. Co do tej walki to wydaje mi się, że był on bardzo mocno przemęczony (przetrenowany?) i że w tym dniu miał szczególnie słabe, chyba przepracowane, przeciążone nogi, które mu nie chodziły. Leżał na ringu czterokrotnie, w tym dwa razy po nokdaunach, które nie były zbytnio silne i chyba nie chodzi tu o słabą szczękę ale właśnie o te nogi o które sam się potykał.

Zgadzam się na pewno z tym, że Rachim jest mało ekonomiczny, że zadawanie ciosów zbyt dużo go kosztuje. Z tych minusów, które zauważam dopiero od niedawna to również i to, że jest za mało inteligentny w ringu. To taki baran, który chce za wszelką cenę rozwalić łbem przeszkodę, często nie zauważając, że bodzie w twardą ścianę, którą przydałoby się obejść a nie ryć w nią ryjem do utraty tchu. Porażka z Włodarczykiem mogła być cenną lekcją - niestety - choć sporo kosztowała to taka nie była. Jednak ja go jeszcze całkowicie nie skreślam. Myślę, że jeszcze jedna, dwie walki i będziemy wiedzieli o Czakijewie akurat tyle ile trzeba wiedzieć na temat tego, czy kiedyś posadzi na tronie swój inguski tyłek.

EDIT: I dzięki Redd jeszcze raz za zwrócenie uwagi, jak bardzo różni się amatorka od zawodowstwa, jak bardzo inną taktykę czasami trzeba dopierać na zawodowstwie. Faktycznie to, co z wyniesione z amatorki może być czasami kulą u nogi. Jeżeli faktycznie tak było z Rachimem to ma facet duży kłopot.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Rachim Czakijew (Rakhim Chakhkiyev) - Wilczekstepowy - 25-09-2015 11:05 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości