Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej wyczekiwane pojedynki
25-01-2012, 02:29 PM
Post: #31
RE: Najbardziej wyczekiwane pojedynki
Decydującą rzeczą by było, jak Haye poradziłby sobie z ofensywą Adamka. Bo Adamek z ofensywą Haye napewno by sobie nie radził za dobrze. Obrona to najsłabsza strona Adamka. Haye dobrze unika pojedyńczych ciosów, czy takich akcji lewy-prawy jak z Wladimirem lub Valuevem, ale nie wiadomo jakby poradził sobie z kombinacjami. To zależy od tego w jakiej wadze. W cruiser tak jak w temacie w 2009 roku, po wygranych Haye'a nad Enzo i Adamka nad Cunninghamem mogło by być różnie. To byłaby świetna walka, każdy by miał szanse ustrzelić przeciwnika i znokautować. Jednak, że jak już mówiłem, w obronie to Adamek orłem nie jest, w walce z Cunnem też było to wyraźnie widać. Dlatego myślę, że Haye by go ustrzelił. Na pkt trudno powiedzieć co by było, ale mój typ na walke Adamek vs Haye w cruiser to wygrana Haye'a przez TKO. Mówi się, że Adamek jest twardy, ale jednak Briggs albo Cunn to nie ten cios co Haye. Może i Adamek dotrwałby 12 rundy, może na początku walki wygrał pare rund, ale zwycięsko z tej walki wyszedłby na 80% Haye. Jeżeli mieli by walczyć w HW, to niestety Adamek nie ma szans. To nie jest ten Adamek, co kiedyś. Bloodworth go zepsuł. Haye wygrałby przed czasem, nie mam wątpliwości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej wyczekiwane pojedynki - Krzych - 25-01-2012 02:29 PM
RE: Najbardziej wyczekiwane pojedynki - miłoszekk - 20-03-2012, 11:33 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości