Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hall of Fame 2015 - kogobyście nominowali?
05-11-2014, 08:05 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2014 08:06 AM przez Tar-Ellendil.)
Post: #5
RE: Hall of Fame 2015 - kogobyście nominowali?
Dzięki za założenie tego tematu bo chętnie podyskutuje nad karierami tych zawodników Smile


O to moja 5:


1. Naseem Hamed - wielka charyzma i talent fizyczny. Dzięki niemu waga piórkowa zyskała uznanie na całym świecie, a hale były wypełnione po brzegi. Warto dodać, że był długoletnim mistrzem i pokonał dwóch innych.

2. Riddick Bowe - to jest pewniak do HoF i nie ważne jak się skończyła jego kariera. Wielkie wojny, których nie da się zapomnieć. Mistrz w złotych latach wagi ciężkiej.

3. Dariusz Michalczewski - mimo, że nie walczył w Polsce dla mnie jest najlepszym polskim bokserem zwłaszcza jeśli chodzi o osiągnięcia. Najwięcej obron pasa WBO, unifikacja + pas wagi cruiser wystarczą jak dla mnie.

4. Chris Eubank - bardzo popularny na wyspach, długo panował i stoczył niezapomniane bitwy.

5. Genaro Hernandez - znam go lepiej od reszty zawodników z listy i cenię go za występy w super piórkowej gdzie był mistrzem WBA i WBC. Przegrał w wadze lekkiej z Oscarem i w ostatniej walce dostał lanie od młodego Floyda, ale to mu nie ujmuje bo to przegrane z legendami.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Hall of Fame 2015 - kogobyście nominowali? - Tar-Ellendil - 05-11-2014 08:05 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości