Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gołowkin vs Geale, Jennings vs Perez
26-07-2014, 11:09 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-07-2014 11:18 AM przez Krzych.)
Post: #37
RE: Gołowkin vs Geale, Jennings vs Perez
Kurde i nie wiem czy wstawać na tę galę. Walka Jennings-Perez straciła na wartości, bo Perez pomacha 4 rundy a potem będzie się słaniał, a Golovkin-Geale to nie jest walka, na którą bym jakoś specjalnie czekał. Tym bardziej, że musiałbym teraz nic nie jeść aż do jutra i też w sumie nie wiadomo czy bym rano znowu nie umierał z bólu. Niespanie tyle godzin jest dla zdrowych ludzi. Chyba sobie odpuszczę. Ściągnę sobie te walki zaraz z rana, nie patrząc na wyniki przed obejrzeniem. Zrobiłem tak z Cotto-Martinez i emocje miałem prawie takie same jakbym wstawał. Pora już się pogodzić z tym, że nie mogę oglądać walk na żywo. Ciężka sprawa i decyzja, jeszcze jakiś czas temu sobie nie wyobrażałem, że nie oglądać takiej gali. Kiedyś nawet nie spałem na walki typu Marquez-Likar Ramos. No ale żadna walka nie jest warta tego jak się potem czuję. Chyba Kliczko musiałby zostać znokautowany, albo musiałoby dojść do walki Floyd-Pacman żeby było warto.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Gołowkin vs Geale, Jennings vs Perez - Krzych - 26-07-2014 11:09 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości