Ankieta: Najlepszy bokser wagi ciężkiej wszech czasów to :
Muhammad Ali
Mike Tyson
Jack Dempsey
Joe Louis
Lennox Lewis
Rocky Marciano
George Foreman
Vitali Klitschko
Joe Frazier
Evander Holyfield
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepszy z najlepszych. Ankieta
13-01-2012, 10:48 PM
Post: #14
RE: Najlepszy z najlepszych. Ankieta
Parę uwag mam
Willow
Co robił wtedy Lewis? ,a ja wiem , np .zdobył złoto olimpijskie ? Kogo pokonał ? np Holyfielda 2 razy (pierwszy raz to wał na Lewisie był )Tuckera (dwa razy leżał z Lewisem) z którym Mike miał problemy (12 rundówka ), Ruddocka ,którego znokautował w 2 rundzie (kolejne 12 rund Mike'a w drugiej walce ) , Mercera , Morrisona ,Briggsa, Tue i ważąc najwięcej w karierze(przed emeryturą) rozbił twarz Vita Kliczki , a Tysona wyzywał do walki odkąd przeszedł na zawodowstwo , więc wymień mi kogo takiego wielkiego pokonał Mike ? stary Larry Holmes dawał mu dobry wycisk póki nie zaczął pajacować.
Adamekfight
Frazier nigdy nie pogodził się z Alim , powiedział ,że póki go twarzą w twarz nie przeprosi to on mu nie wybaczy .
Tak w ogóle to za najlepszego z najlepszych uważam Sugar Ray Leonarda , szczęka , ofensywa , defensywa , szybkość ,siła , myślenie w ringu, psychika jak dla mnie był to zawodnik kompletny . A co do ciężkich to uważam ,że Larry Holmes był najlepszy Big Grin

"honestly ,to knock me out you better hit me with that ringpost ,because I aint going nowhere" M.Hagler
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najlepszy z najlepszych. Ankieta - szansepromotions - 13-01-2012 10:48 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości