Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
J.M.Marquez vs Mike Alvarado (17.05.2014)
06-05-2014, 10:56 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-05-2014 03:21 PM przez BMH.)
Post: #1
J.M.Marquez vs Mike Alvarado (17.05.2014)
[Obrazek: Marquez-Alvarado.png]

Niewiele ponad tydzien zostalo do bardzo ciekawie zapowiadacej sie potyczki, miedzy jednym z najwiekszych Meksykanskich bokserow all time, weteranem ringow zawodowych Juanem Manuelem Marquezem i znanym ze swojej walecznosci, wielokrotnie juz sprawdzonym w twardych bojach Mikiem Alvardo.
Jezeli mam byc calkiem uczciwy, to wybor Mike'a, to dla mnie bardzo zaskakujaca decyzja teamu "Dinamity" i nie bardzo rozumiem czemu ma ona sluzyc..? Alvarado , to wszechstronny fighter, ktory wie jak zachowac sie w poldystansie, ale umie tez walczyc na dystans, a dzieki mobilnosci moze byc bardzo trudnym celem dla coraz starszego Meksykanina. Biorac pod uwage wiek obu piesciarzy, miejsce w rankingach, jak i etap kariery, to w przypadku wygranej JMM wiele sie nie zmieni poza tym, ze udowodni, iz wciaz trzyma pion i trzeba sie z nim liczyc. Natomiast porazka faworyta, moze oznaczac koniec snu o walce rewanzowej z Pacquiao, lub Bradleyem. Byc moze po takiej porazce zdesperowany i podrazniony "Dinamita", zgodzi sie nawet na wojne z Provodnikovem, bo Arum nie ukrywal, ze juz wczesniej byly plany wybicia Rosjanina na plecach Meksykanina.
W zupelnie innym polozeniu jest Alvardo, ktory z trzech ostatnich walk dwukrotnie przegral, i w obu tych przypadkach zostal bardzo rozbity. Dla niego ta walka, to przepustka do miejsca w ktorym byl po wygraniu z Riosem, albo nawet jeszcze wyzej. W razie triumfu rewanz z Marquezem, gdzies w Meksyku... walka z innym pupilkiem Boba.. duzo Mike ma do zyskania, nie mam watpliwosci, ze postawi wszystko na ten oboz przygotowaczy i na ta walke.
Ciekawa konfrontacja, to jak zawalczy Dinamita to wszyscy wiemy, zastanawia mnie jak taktycznie walke poprowadzi Alvardo. Niezaleznie od taktyki, kazdy powinien sie nastawic na pokaz dobrego boksu i momenatmi wymiany ciezkich ciosow. Kursy bukow w granicah 1.4 do 2.8-faworytem Marquez, sa jak dla mnie lekko za wysokie nawet biorac pod uwage wojny jakie ostatnio stoczyl Alvardo. Mi blizej do tego, ze walka jest bez wyraznego faworyta.. 55-45 Marquez.. jakos tak bym to widzial.
Z ostatecznym typem sie standardowo juz wstrzymam do dnia wazenia.




[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
J.M.Marquez vs Mike Alvarado (17.05.2014) - BMH - 06-05-2014 10:56 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości