Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leszek Dudek dla forum.bokser.org
06-04-2014, 02:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-04-2014 02:04 PM przez BMH.)
Post: #10
RE: Leszek Dudek dla forum.bokser.org
Sander
Dopiero teraz przeczytalem ten wywiad. Najbardziej podoba mi sie to:

Dudas : Forum żyje swoim życiem i uważamy, że tak właśnie powinno zostać. Nadmierna promocja mogłaby doprowadzić do tego, że i w tym miejscu pojawią się niechciani użytkownicy, którzy obniżą poziom dyskusji i sprawią, że odejdą bardziej wartościowe osoby. Od czasu do czasu będziemy promować forum na stronie głównej, ale osobiście jestem zdania, że urok tego miejsca tkwi właśnie w tym, iż udzielają się tam prawdziwi pasjonaci. Gdybyśmy zaczęli używać forum w celach "politycznych", straciłoby ono swoje znaczenie, a dopóki redakcja się nie miesza i sprawuje tylko pieczę, panuje tam wolność słowa i prawo krytyki nawet tzw. "matki"

Zgadzam sie z caloscia pierwszego pogrubionego fragmentu. Jest tu tylu pasjonatow ilu jest i dla mnie bomba. Wole zeby grono powiekszalo sie powoli, ale by ci nowi mieli wiedze i umieli sie dostosowac standardow, niz na hurra wpadnie kilkunastu trolli co zamiast o boksie beda pisac jakies pierdoly w kierunku zawodnikow i swoim na wzajem w fajnych tematach.

Co do drugiego pogrubionego fragmentu, to ja chyba nie przypominam sobie krytyki strony glownej tzn. pracy redaktorow, czy ich tekstow etc. Raczej zawsze ta krytyka dotyczyla roznej masci trolow tam sie udzielacych, ktorzy walimi spamem w niemal kazdym temacie, wyzywali sportowcow, a wiec najnormalniej zanizali poziom.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Leszek Dudek dla forum.bokser.org - Sander - 05-04-2014, 09:33 AM
RE: Leszek Dudek dla forum.bokser.org - BMH - 06-04-2014 02:02 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości