Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ringpolska.pl przegoniło Bokser.org?
27-03-2014, 08:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-03-2014 08:16 PM przez neQ.)
Post: #12
RE: Ringpolska.pl przegoniło Bokser.org?
Hej,

Wraz z nową stroną, otwierają się dla nas nowe perspektywy. Każdy ma swój kącik z artykułami (to nie są tylko "Publicyści" tak jak widzicie na głównej stronie).

Może przytoczę. Kiedy dany dziennikarz pisze artykuł i chce, by znalazł się on w kąciku artykułów danego dziennikarza to zaznacza go i art tam się znajdzie. Prócz tego, gdy kliknie się na art, na samym dole jest notka o autorze, zdjęcie oraz możliwe przekierowanie do swojego kącika.

Tutaj macie przykład. Jeden z moich artów, zapytałem na gali Mateusza Borka i spisałem wypowiedź. Ten art znajduje się w moim kąciku.
Artykuł:
http://www.bokser.org/content/2013/12/23.../index.jsp

Na samym dole jest wspomniana notka o autorze, zdjęcie i przekierowanie do schowka (u mnie wkradł się błąd, jestem z rocznika 96, małe niedopatrzenie, ale w wolnej chwili się poprawi Smile)

A tutaj już jest mój schowek. Wiele rzeczy nie jest jeszcze w nim dopracowanych.
http://www.bokser.org/content/internal/e..._index.jsp

Wielu redaktorów na to czekało. Dlaczego? Bo wiele prac potem ciężko odnaleźć. Sam miałem robotę, by wynajdywać archiwalne artykuły dziennikarzy ORGa, byłych-starych, by wzbogacić ich schowki na artykuły. Niestety, był z tym kłopot. Wyszukiwarka google i godzinami szukanie. Wcześniej takich schowków nie było. Dlatego niektórzy wstrzymali swoje cykle, by ruszyć z nimi już na nowej stronie (temat nowej strony był ciągnięty przez dobrych kilka miesięcy, terminy się zmieniały).

Po drugie, teraz dobre arty, felietony, wywiady są lepiej eksponowane poprzez slajder na samej górze. Tego też wcześniej nie było. Na starym ORGu wielokrotnie super rzeczy odlatywały w dół strony, w niepamięć.

Oczywiście, sytuacja jest trudna, bo nie ma nas wielu, nie każdy może pisać masę newsów, ponieważ ma pełno innych obowiązków. Ale jedno jest pewne. Nowa strona daje dużo możliwości, ułatwień, więc miejmy nadzieje, że tych własnych cyklów będzie więcej.

Z mojej strony dodam, że wraca mój cykl wywiadów "Niedziela w ringu". Bez szczegółów na razie, ale na pewno ruszę.

Pozdrowienia
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ringpolska.pl przegoniło Bokser.org? - neQ - 27-03-2014 08:13 PM
RE: Ringpolska.pl przegoniło Bokser.org? - Kuubsiu - 28-03-2014, 09:48 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości