Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saul Alvarez vs Alfredo Angulo (2014-03-08 MGM Grand-Las Vegas)
05-03-2014, 12:30 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-03-2014 11:44 AM przez BMH.)
Post: #3
RE: Saul Alvarez vs Alfredo Angulo (2014-03-08 MGM Grand-Las Vegas)
Ja przyznaje, ze ciezko mi sobie wyobrazic Saula, ktory mialby wytrzymac 12 rund dazenia do bitki "Perro". Jezeli walka mialby trwac dlugo, to blizej mi do tego, ze Canelo moze dostac czasowke w pozniejszych rundach. Na ta chwile faworyzuje Saula, i wydaje mi sie, ze moze przed polmetkiem zakonczyc walke. Jezeli jednak mu sie to nie powiedzie, to majac na uwadze jego nie najlepsza kondycje, mozemy bys swiadkami niespodzianki. Ostateczny typ, podam po wazeniu.

Ja rowie stawiamz w walce Cruz-Mijares, na Leo. Nie da sie nie lubic tego dzieciaka, a to co wnosi do ringu, jest bardzo dobrej jakosci.

Charlo-Molina, to bardzo ciekawe zestawienie. Moline, zna kazdy... jego jeszcze nigdy nikt wyraznie nie pokonal, a dokladniej kazda jego porazka byla kontrowersyjna(nie widzialem walk z Willingham i Ochoa). Stawiam jednak na Charlo na punkty po zacietym pojedynku, ktoremu juz jakis czas temu wrozylem tytul.. Niech sie spelni.Smile

Linaresa, to ja przyznaje bez bica, ze widzialem dwa razy na oczy, a Arkawe raz, gdzie dal swietna potyczke z Figueroa. Malo przywiazuje wagi do tego kto wygra.. niech wygra wiec lepszy, licze na dobry boks.

Jak ktos jeszcze nie widzial, to warto nadrobic. Niezle wygladaja treningi Angulo. Co on ma na sobie? Widziecie wy to? To chyba jakies takie obciazenie na cale cialo. Oj, moim zdaniem szykuje sie bardzo dobra walka..



[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Saul Alvarez vs Alfredo Angulo (2014-03-08 MGM Grand-Las Vegas) - BMH - 05-03-2014 12:30 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości