Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na jakie filmy w tym roku czekacie?
08-04-2014, 04:07 PM
Post: #23
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie?
Paranormal Activity 5 to już dawno po premierze Smile Chyba, ze było to coś w rodzaju filmu serii, ale nienumerowanego.
Całą prawdę BMh o tym filmie napisałeś. Byłem w kinie na jednej części i prawie zasnąłem, a obejrzałem tą samą część (jedynkę) w słuchawkach na uszach w nocy, będąc sam w pokoju, to się w porty prawie zesrałem Smile Mocny, bardzo mocny, ale chyba wszystko przebija trzecia część, gdzie nie dość, że musiałem prać spodnie, to jeszcze prawie na zawał zszedłem Big Grin Z kolei dwójka i czwórka mi nie podchodzą. Ta piątka (to co w kinach niedawno było) taka sobie. Na pewno raz jeszcze muszę obejrzeć, by coś więcej powiedzieć Smile
Ewolucja planety małp to która kontynuacja? Była kiedyś nawet niezła (choć straszne recenzje zbierająca) z Wahlbergiem i Bonham Carter, do tego z otwartym zakończeniem. Ale pewnie to kontynuacja tej "Genezy planety małp", która ostatnio na Polsacie leciała. Może nie czekam, ale obejrzę.
Xmen wiadomo - uwielbiam.
Sin City 2 - jeden z tych filmów, gdzie sequel nie powinien nigdy powstać. Raczej się boję, że zabiją we mnie wspaniałą I część, niż czekam na drugą
Naznaczony 3 - Jedynki nie widziałem, ale dwójka to było coś. Chyba jedyny horror, gdzie scenarzyści się naprawdę postarali, a fabuła nie stanowiła tylko podtekstu pod wykorzystane pierdyliard razy tego samego efektu, który ma wystraszyć widza. Świetny film "dwójka" - swoją drogą polecam.

Jest pewnie parę fajnych filmów, które powstają, ale ja jakoś nie wiem nic nigdy o nich. Dopiero jak się coś w kinie pojawi to robię oczy, bo się danego filmu nie spodziewałem.

A tak w ogóle, oglądał ktoś najnowszego Kapitana Amerykę? Nie trawię kolesia, jako jedynego z superbohaterów (wkurwia mnie jak się nazywa), ale recenzja ma wspaniałe. Często spotykam się z opinią, że to najlepsze dzieło Marvela jakie powstało. Przyznam, ze zachęcające słowa Smile Pewnie serii o "Mrocznym rycerzu" Nolana nie doścignie, ale może to być warte uwagi dzieło.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie? - kubala1122331 - 08-04-2014 04:07 PM
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie? - finjek7 - 28-07-2014, 07:22 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości