Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fuzja Wasilewskiego z Babilońskim
02-01-2014, 07:05 PM
Post: #10
RE: Fuzja Wasilewskiego z Babilońskim
(02-01-2014 05:23 PM)Martin napisał(a):  Tak tylko chodzi o to żebyśmy rywalizowali między sobą czy w Europie/na świecie? Silna polska grupa promotorska (największa w tej części Europy) przy umiejętnym prowadzeniu to może być jeden z kluczowych elementów rozwoju boksu zawodowego w naszym kraju. Takie wiąże nadzieje z owego połączenia.

Myślę dokładnie to samo.

Do mnie nie trafia argument o konkurencji. Obydwie grupy przed fuzją i tak współpracowały ze sobą, wspólnie organizowały eventy. Wasilewski potrafi obracać się w świecie federacji i rankingów, Babiloński z kolei stawia na to, aby widowisko się podobało. Jeżeli dodać do tego połączone fundusze, wsparcie tv, to B/KP może być naprawdę mocną i prężną grupą jak na tę część Europy.

Podobno powstała mniejsza grupa promotorska - "Fight events", która (o ile dobrze zrozumiałem) będzie wspierana przez B/KP i odpowiedzialna za organizację mniejszych gal, gdzie poziom potyczek nie będzie jakiś specjalnie wyrafinowany. Może być to o tyle dobre rozwiązanie, że w undercardzie gal Wasilewskiego i Babilońskiego będzie jak najmniej "zapychaczy".

Trzeba dać B/KP kredyt zaufania. Jak nie oni to kto ma pociągnąć boks zawodowy w PL?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Fuzja Wasilewskiego z Babilońskim - redd - 02-01-2014 07:05 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości