Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
08-12-2013, 05:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-12-2013 06:54 PM przez RSC-2.)
Post: #1
Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
Ze względu, że przy moim Nicku jest adres mailowy czas do czasu ktoś do mnie napisze.

Nie jest tajemnicą że niewielu jest userów którzy piszą zarówno na forum jak i na głównej.
Jaka jest przyczyna ,że użytkownicy forum raczej nie piszą na bokser.org choć namiętnie czytają komentarze na głównej.[np.BMH]
Ponoć osoby „związane” z forum w wielu swoich wpisach umiejętnie zniechęcają do pisania na Bokser.or.
Rozgłaszane są opinie ,że komentatorzy na bokser.org to trzecia liga znawców boksu, przeważnie piszący głupoty.
Ważni tego forum swoimi wpisami wytworzyli atmosferę i przekonanie .że na forum piszą eksperci i pisanie tutaj to nobilitacja. a pisanie na bokser.org to raczej obciach i dołączenie do trolli.
Dlatego też piszący tu na forum i zżyci z tym forum nie mają odwagi napisać czegokolwiek na głównej aby nie być pokazanym palcem, że przeniósł się do motłochu ,gdzie jest jedynie w komentarzach „syf i malaria”
Dlatego ciekawi mnie jakie jest zdanie na ten temat innych.
Choć mam obawy ,czy będą mieć odwagę o tym napisać.

@Bestia
Sprawdź czy ten temat nie był już poruszany i czy jest napisany w dobrym miejscu i ewentualnie przenieś go w odpowiednie miejsce, aby tu na forum syfu nie robić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne? - RSC-2 - 08-12-2013 05:34 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości