Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
27-10-2013, 09:44 PM
Post: #1
Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
Skoro jest wątek o ulubionych pięściarzach, warto może stworzyć ten o najmniej lubianychWink Formuła jest prosta - wylewacie swój hejt i piszecie, kto Was wyjątkowo wkurza wśród pięściarzy. Zacznę od siebie:

Marco Huck - Od pierwszej walki jaką widziałem z jego udziałem po prostu nie kupuję gościa. Jego styl polegający na seriach cepów, nieustannych faulach jest ciężki dla mojego oka. Poza tym sprawia wrażenie bezkarnego w ringu, a do tego kojarzy mi się z naciąganymi werdyktami punktowymi. Bokser z rodzaju tych, którego oglądam wszystkie walki, bo liczę że ujrzę jak przegrywa.

Saul Alvarez - Bardziej niż jego boksu, zraża mnie otoczka "wielkiej gwiazdy" jaka wokół niego została wykreowana. Dla mnie kariera Alvareza kojarzy się z tanim marketingiem.

Adrian Broner - Kiedyś lubiłem jego boks, ale zaczął robić z siebie takiego przygłupa, że nie potrafię go strawić.

Amir Khan - Jego styl walki oparty na bieganiu, błyskawicznym machaniu łapami i zaliczaniu desek nie przypada mi do gustu. Jeszcze tendencja do opowiadania bzdurnych peanów ku swojej czci.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Wasi najbardziej nielubiani pięściarze - redd - 27-10-2013 09:44 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości