Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dwa oblicza Ameryki nie tylko w boksie.
13-10-2013, 12:59 PM
Post: #1
Dwa oblicza Ameryki nie tylko w boksie.
Każdy kto zna USA [nie mylić z Nowym Jorkiem ,bo to nie jest USA] wie, że USA są krajem niezwykłej tolerancji. Oficjalne poglądy i wypowiadane opinie zawsze są nacechowane zrozumieniem dla innej rasy, koloru skóry, orientacji seksualnej, wyznania itp.
Ale okazuje się ,że co innego oficjalna opinia , a co innego to co drzemie w świadomości obywatela USA i to czemu daje upust w momentach kiedy jest anonimowy.
I oto dwa przykłady takich zachowań , a szczególnie ten drugi ,który miał miejsce w czasie w wczorajszej gali bokserskiej w Las Vegas w Nevadzie.
Sprawy zachowań amerykańskiej publiki w czasie walk czarnoskórego Mayweathera oraż krążące o nim dowcipy są znane i nie będę tego rozwijał ,aby nie zostać posądzony o skrajną niechęć do tego boksera.
Natomiast wczoraj na gali w Las Vegas przed główną walką wieczoru doszło do pojedynku Salido –Cruz z czego ten drugi oficjalnie przyznał się ,że jest gejem.
Ta informacja miał znaczący wpływ na zachowanie amerykańskiej publiki w czasie jego walki.
Gwizdy , dezaprobata i głosy mówiące co myśli się o jego orientacji seksualnej były nieodzowną częścią jego walki.


Nie jest to próba krytyki takich zachowań, bo moje poglądy w tych sprawach są bardzo konserwatywne .
Natomiast chciałem zwrócić uwagę, że społeczeństwo amerykańskie ,które oficjalnie tak kocha wolność i tolerancję tak naprawdę wcale takie nie jest.
Specjaliści od wizerunku już mi nie wmówią, że są kraje tolerancyjne i kraje gdzie tej tolerancji brakuje.
Ludzie wszędzie są jednakowi. I w tej kwestii to dobrze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Dwa oblicza Ameryki nie tylko w boksie. - RSC-2 - 13-10-2013 12:59 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości