Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
07-06-2014, 06:36 PM
Post: #158
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Sugestie & uwagi:

HW:
- Takam o oczko przed Pereza. Pokonał Thompsona (chociaż Tony prezentuje się już dosyć „tak sobie”), a takie zwycięstwo mimo wszystko coś w dzisiejszej HW znaczy.

- Solis razi mnie w oczy na tak wysokiej pozycji. Przecież Thompson, który pchał ciosy i ogólnie prezentuje zwrotność wozu z węglem dał mu wyrównaną walkę. Mimo, że uważam że Solis nie powinien przegrać, to tak wysokie jego miejsce w rankingu nie jest dobre. Jego forma w ostatnich występach była naprawdę godna pożałowania.

Cruiser:
- Ola za wysoko. Lubię go, ale w dwóch ostatnich walkach nie pokazał nic specjalnego. Hernandez moim zdaniem spokojnie może wskoczyć przed niego – w końcu pokonał 2x Cunninghama, który reprezentuje półkę wyżej niż Huck.

Btw, co sądzisz o walce Masternaka z Kalengą?

Półciężka:
- Do rankingu nie za bardzo się przyczepię, ale zapytam co sądzisz o szansach Hopkinsa z Stevensonem? Wink

SŚ – bez zastrzeżeń

Średnia:

- Zdecydowanie Gołowkin prze Murrayem. Jeżeli nawet założymy, że Murray powinien wygrać nad Maravillą, to było to zwycięstwo nad słabo dysponowanym Martinezem. Resume Gołowkina i styl jego zwycięstw bardziej do mnie przemawiają.

Półśrednia:
- Ranking ok., ale co myślisz o walce Brooka z Porterem? Dla mnie faworyt jest jeden.

Lekka:
- Gamboa za wysoko. W ostatniej walce wypadł naprawdę średnio, a Crawford wręcz przeciwnie – ostatnio pokazał się z dobrej strony. Najlepiej byłoby zamienić ich miejscami, choć bezpośrednia rywalizacja rozwieje wątpliwości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo) - redd - 07-06-2014 06:36 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości